Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 5 éves kisgyerek is fél a...

Más 5 éves kisgyerek is fél a fodrásztól? Hogyan veszitek rá mégis, hogy engedje levágni a haját?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a 11 éves félt...fenékig ér a haja, azt hitte, hogy a fodrász mindenképp rövidre vágja neki, pedig csak az elvékonyodott végeket tüntette el. Előtte mindig az anyja vágta neki otthon.

Nehéz volt meggyőzni, de végül megígértünk egy sütit, ha műsor nélkül végigüli. Sikerült.

2015. aug. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam nem a hajvágástól, hanem a fehér köpenytől félt. A fodrász nem vett fel fehér köpenyt, így engedte a haját vágni.
2015. aug. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom a gyűrűgöndör tincseit féltette. a fodrász mondta, hogy hajvágásnál az egész énképe is változik, ha erőltetjük olyan, mintha az énjét rombolnánk. Nem vágtunk hajat. :(
2015. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fiúról van szó, és vékony szálú, egyébként is rövid hajról, valószínűleg nem magát a frizuráját félti. :)

Egyszerűen valamiért nem akarja, sír, menekül.

2015. aug. 5. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is féltem a fodrásztól kisjoromban, bár hogy miért arra már nem emlékszem. Talán ha látná hogy a papája haját vágják, beadná a derekát. Ezzel próbálkoztatok már?
2015. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, többször is.:)
2015. aug. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!