Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi időt tölt a férjetek a...

Mennyi időt tölt a férjetek a gyerek (ek) kel?

Figyelt kérdés
Írjátok le légyszíves azt is, mennyi idős(ek) a gyerek(ek)!
2015. aug. 10. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15 hónapos, gyakorlatilag az itthon töltött ideje (esték, hétvégék, szabadságok) kb. 60-70%-át.
2015. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Három hónapos a fiunk, elég sokat, napi 1-1,5 órát vannak kettesben, emellett úgy is játszanak sokat, ha én is itthon vagyok, ő fürdet, este elringatja, ilyenek. De nem mérem patikamérlegen, úgyhogy pontos számot nem tudok.
2015. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 hónapos és 18 hónapos. Amennyit csak tud, most épp szabin van, éjszaka kel a kicsihez, játszik a naggyal... mindent megcsinál... fürdetni kezdetektől fogva ő fürdeti őket... Ha dolgozik miután hazaért lefürdik, együtt esznek a naggyal és utána játszik vele ahogy a gyerek igényli, van amikor csak kicsit van amikor több időre ott fogja maga mellett, változó. Egy rossz szavam se lehet rá.
2015. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A férjem 3/4 6-ra ér haza, onnantól együtt vagyunk fekvésig, ami negyed 9 körül van. Én csinálom közben a dolgomat (vacsi például), de nincs kiosztva úgy idő, hogy na most ő van a gyerekkel. Hétvégén szintén együtt vagyunk. A fiunk 3 éves.
2015. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2 és 5 éves. Mivel nincs fix munkaideje, kiszámítatatlan, hogy mikor ér haza. Van hogy már délután, és akkor egy közös játék is van de ha nem, akkor, esténként közös vacsi, sokszor ő fürdet, szívesen mond esti mesét, és a nagy szinte csak vele alszik el. egyébként a nagyot sokszor viszi is magával, így van, hogy egész délután együtt vannak.
2015. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a párom külföldön dolgozik, de ha itthon van akkor szinte minden idejét a gyerekkel tölti, mindjárt egy éves a kislányunk. 3 hetente mindig hazajön, van amikor korábban is, és a gyerek mellett rengeteget segit, főz, és egyebek.
2015. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3 és 5,5 évesek. Gyakorlatilag amikor itthon van, mindig velük van. Viszi a nagyot edzésre, megy érte oviba, itthon társasoznak, olvasnak sokat, este a fürdetést is nagyjából ő vezényli. Most rászoktak, hogy lefekvés után még kérnek a gyerekek még egy mesét csak tőle. Én örülök, hogy ilyen a kapcsolatuk, mert nem ezt látta otthon.
2015. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hetkoznap 30-60 percet, hetvegen meg kb fel fel napot. 3 ora utazas es 10 ora melo mellett nem olyan egyszeru.
2015. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja es egy eves.
2015. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A gyerekeim 5 és 8 évesek. Mi abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy a férjemmel meghatározatlan munkaidőben itthon dolgozhatunk. Iskolába és óvódába ő viszi őket reggel, én pedig elmegyek értük. Ha hazaértek, egy ideig még kint játszanak, mi addig dolgozunk bent. Utána általában együtt vagyunk mindannyian, bár gyakran én közben intézem az egyéb teendőket, szóval csak hármasban játszanak, amit a férjem is rendkívül élvez, ő is egy nagy gyerek. Hétvégenként viszont többnyire el kell mennie, csak este 8-10 körül ér haza, akkor én vagyok a gyerekekkel vagy átmennek a nagyszülőkhöz.
2015. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!