Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon meglepődnél ha a...

Nagyon meglepődnél ha a gyerek hazaállítana fél évvel iskola kezdés előtt 1 táskányi iskola kezdéshez való tanszerekkel az apjától haza jövet úgy hogy meg sem volt beszélve?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, de örülnék neki. Akkor nekem egy gonddal kevesebb. Nem hiszem, hogy kiakadnék mert az apja megvette neki a füzeteket, tollakat. Mit bánom én. A lényeg, hogy megvannak. De egy biztos. Azokat én eltenném, hogy szeptemberre minden meglegyen.
2015. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
mert? februárban kezd?
2015. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Biztos keresztféléves.
2015. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, meglepődnék, de örülnék neki.
2015. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Jól mutatná miért váltunk el. Kommunikáció nulla.
2015. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meglepodnek, mert igyekszunk az ilyeneket elore megbeszelni. De azert nem akadnek ki rajta, az a lenyeg, hogy minden meglegyen.
2015. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez csak egy példa volt, dehogy kezd februárban.

Csak kíváncsi lettem volna az emberek véleményére, hogy mi ként vélekednek ilyen esetekben.

És mennyi a kommunikáció két elvált ember közt, hogy vajon milyen százalékban kelt felháborodást egy meg beszéletlen dolog.

2015. aug. 12. 10:24
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Nem feltétlenül örülnék.

Elmondom miért.

Minden iskolában kap a szülő egy szép kis listát arról, hogy ODA mi kell. Van, ahol konkrét márka megnevezéssel.

Ezen dolgok 3/4-ét be is kell adni, szóval nem az van, hogy "otthon olyat használok, amilyet akarok".


Nálunk pl. az is előírás volt, hogy milyen borítót kell a füzetekre és könyvekre tenni, és előírták még a tolltartó formáját is!

Szóval ha apuka vesz egy rakat cuccot, aminek egy részét nem is tudjuk használni, akkor kidobott pénz az egész. Ráadásul valószínű, hogy nem is fog "újból" segíteni iskolakezdéskor, mert, hogy ő már megvette a dolgokat. Az,hogy nem is az kell majd a suliba, nyilván nem érdekli.

Ja,és nyilván hálásnak is kell lenni a "segítségért"...

2015. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, még ha nem is tudnánk sok mindent használni, mivel nem sok értelmes dolgot kap az apjától a fiam....látnám, hogy legalább próbálkozott.
2015. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nincsenek a suliban ilyen szigorú megkötések. Így örülnék neki.
2015. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!