Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves gyereketek tud már...

6 éves gyereketek tud már biciklizni? Nagy baj, ha még nem tud?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 5 de nem is érdekli.Futóbicajozik.Barátnőm kislánya 6,nem tudja tekerni. Szerintem ráérnek,én is 10 éves korom körül tanultam,nem kell mindenkinek biciklivirtuóznak lennie..
2015. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi unokám decemberben lesz 6 éves. Őt sem érdekelte, rollezett sokat és egy hét alatt megtanult biciklizni , nagyon imád és szívós apja nem tudja vele tartani az "iramot "
2015. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 voltam mire megtanultam a kis kemping biciklimen :D

segédkerékkel meg kisbiciklin ment de amúgy nem. Sokat löktem magam csak az egyik pedálon, otthon már napi szinten kellett gyakorolnom, aztán egy gyakorlásnál egyszer csak felültem :D Nagy volt az öröm!

Amúgy semmi bajom (egyetemet végeztem) nem tudok semmilyen problémáról ami ezzel összefügghetne!

2015. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jaj, most megnyugtattatok.

A környékbeli gyerekek többsége (és most nem túlzok) 2,5 évesen már bicikliznek 2 keréken!!!!!

A fiam 5,5 éves pontosan, de nem igazán érdekli. Pedig megvolt a két legkisebb méretű bringája, a futóbiciklivel néha elvan, de most már a 16-os méretű bringa lenne megfelelő - már ha érdekelné....

Az a lényeg akkor, hogy semmiről nincs lemaradva! :)

2015. aug. 19. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, kb. 4 éves kora óta biciklizik, most akarjuk lecserélni eggyel nagyobbra. A szomszéd kisfiú pl. még nem, egyszerűen nem érdekli, ő most lesz iskolás.
2015. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem harom eves kora elott potkerek nelkul nyomta, de kepzeld, nem tud bukfencezni 😃 Az istennek sem megy neki, kozben lattam anno babatornan, h volt kisgyerek, ket evesen mar tigrisbukfencet csinalt 😊

Nem egyformak, es ennyi a titok, a tied is fog biciklizni, gondolom majd a most a suliban az enyem is bukfencezni. 😊

2015. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 évesen tanultam meg pótkerék nélkül. Azóta is viszonylag sokat biciklizem. Pl tegnap is:D


Szóval szerintem nem baj:)

2015. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

enyém 3 évesen hagyta el a pótkereket, nagyon szeret biciklizni. homokozni, hintázni nem szeret...

ez ilyen, a tied meg biciklizni nem szeret és ha nem akar akkor nem is fog megtanulni. hagyd békén, majd ha lesz kedve, 3 perc alatt meg fogja tanulni :)

2015. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 éves korom előtt, sulikezdes előtti nyáron tanultam meg.

Papam azt mondta, gyakoroljam a 8asokat a bicoval, könnyebb lesz a suliban. Nahát ennek az lett a vége, hogy kitörtem 2 fogamat és patakokban folyó vérrel, hurítva tértem haza legelső ketkerekes kalandomrol.

Ráér még a kisfiad/kislányod! :)

2015. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyém sem tud még. Szerintem annyira nem gond.
2015. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!