Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők, a ti három éves...

Szülők, a ti három éves lurkótok is ennyire szeszélyes?

Figyelt kérdés

Bár én babysitter vagyok, a kisfiú akire vigyázik három éves. Azzal a reménnyel jöttem rá vigyázni, hogy nem lesz oly nehéz, kicsit ráfaltamm.

Sok a hiszti ha nem kap meg valamit, követelőzős, van mikor nem akar fürödni, van mikor az alvás se megy nála minden erőfeszitésem ellenére sem.


Nektek milyen a három évesetek?


2015. aug. 19. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Leírtál egy tipikus 3 évest. Semmi különös nincs benne. Ilyenek a 3 évesek. Főleg, ha nem te vagy vele mindig, nálad is keresgéli a határokat, mit tehet meg és mit viselsz még el. Légy határozott, következetes, és türelmes. Mást nem tehetsz.


Mennyi gyakorlattal vágtál te ebbe bele?

Azt hitted, hogy 3 évesen édesen mosolyognak és kirakóznak a szőnyegen naphosszat?

2015. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 évesünk is hasonló mint amit leírtál.
2015. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon minimális tapasztalattal jöttem, viszont az hogy mindezen szeszélyek és akadályok ellenére is meg tudom állni a helyem, na erre igenis büszke vagyok.

Nem igazán készitettek fel arra milyen lesz egy három éves, viszonyitási alapom volt csak ismerősök gyerekeinél. De otthon és itt a neveltetés ég és föld, én csak erre tudom fogni a sok hisztit, az anyja mindent megenged neki, viszont én nem vagyok olyan.

2015. aug. 19. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 3 éves,és ugyan ilyen amit leírtál,a fűrdést kivéve,mert azt imádja. :)
2015. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 3 éves. Hiszti ritkán van, azt nem tűrjük és nagyon jól tudja, hogy nem fogunk engedni. Szerencsére nem követelőzős egyáltalán. Van, mikor nem akar fürödni menni vagy aludni, de ez nálam nem kívánságműsor.
2015. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden gyermek különböző...bár a szülői nevelés nagyban befolyásolja,hogy milyen a gyerkőc.Nálunk inkább 2 éves korban volt a "dackorszak",bár nem volt nagyon vészes,3 évesen màr szinte semmi gond nem volt a lányaimmal.

Kitartást és sok sikert!!! :)

2015. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!