Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha este/hajnalban rosszul...

Ha este/hajnalban rosszul lesz a gyereketek és hány, akkor azonnal eltakarítjátok, vagy ott hagyjátok és másnap takarítjátok el?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 12:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
fúj még jó,hogy nem hagyom ott :s ez már tényleg igénytelenség
2015. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok, mert amikor nálunk ilyen volt, mire én lezuhanyoztam, átöltöztettem a gyereket, addigra a férjem feltakarította a szobát.
2015. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hagynám ott. Alap, hogy először a gyereket teszem rendbe, lecserélem a pizsamáját, aztán a lepedőt, ágyneműt cserélem és így fektetem vissza. A hányásos cuccot beáztatom (társasházban a hajnali mosást azért nem díjaznák a szomszédok) és reggel kimosom.

Elolvastam a linkelt kérdést. Döbbenet milyen igénytelen emberek válaszoltak ott. Teljesen természetes volt nekik, hogy otthagyta apuka a hányást reggelig (sőt délelőttig). Fúj!

2015. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Feltakarítom, ha az ágynemű olyan lehúzom, lemosom, de a mosógépet csak reggel kapcsolom be. De volt már olyan, hogy szőnyeget tisztítottam éjszaka, mert oda hányt a gyerek.
2015. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Engem lesokkolt hogy mennyi válaszoló írta hogy éjjel nem állna neki... Hát eszembe nem jutna otthagyni, a férjem is simán eltakarítja ha úgy van.
2015. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én valami irgalmatlan módon lusta vagyok, és különösen rossz passzban vagyok akkor, ha álmomból keltenek fel éjjel/hajnalban, de olyan még soha nem fordult elő, hogy ottmaradt volna a hányás a földön. Volt, hogy sírva takarítottam fel, de feltakarítottam. Tényleg eszméletlen módon ki tudok borulni, ha ilyen módon felkeltenek, de hát na, nem maradhat ott. Egyrészt ott büdösödne reggelig, másrészt beleszárad a szőnyegbe, harmadrészt még csak az hiányzik, hogy a gyerek utána még bele is lépjen. Nálunk ez mindig úgy szokott kinézni, hogy egyikünk takarít, a másik a gyereket koordinálja, általában én vagyok az, aki takarít, és a férjem van a gyerekkel, mert én ilyenkor tényleg tiszta zakkant vagyok, a gyereknek meg jobb, ha olyannal van, aki nem veszíti el a fejét :)
2015. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Eltakarítom természetesen, sőt ha a párnája, ágytakarója is olyan lesz, azt is áthúzom, ha a ruháját lehányja, tisztát adok rá.
2015. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!