Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az első ovis szülőire ment...

Az első ovis szülőire ment apuka is veletek?

Figyelt kérdés

Ezen a héten lesz az első ovis szülői nálunk. Párom is jön, mindenképp ott szeretne lenni legalább az elsőn. Anyám ezen van fenn akadva hogy minek kell, oda nem szoktak apukák menni, majd kiröhögnek minket hogy nem tudok egyedül elmenni minek a kíséret.

Veletek ott volt a párotok?


2015. aug. 25. 08:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Ma lesz nálunk is ,és ha a férjem hazaér addigra akkor Ő is eljön. A terhesség alatt minden vizsgálaton ott volt,a szülésnél is.Jön velünk az oltásokra,eleinte a védőnőhöz is,és az orvoshoz is ha beteg a lányunk.Az ünnepségekre is együtt megyünk.Látom rajta nagyon élvezi :)
2015. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk csak apuka jár, mert hallássérült vagyok és nehogy véletlen ne halljak meg vmi fontos információt. De ha tökéletesen hallanék,akkor is csak egyikünk menne, mert nincs aki vigyázzon a gyerekre.
2015. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem mi lehet haszontalan egy eldöntendő kérdés esetén...
2015. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
A gyerekükkel foglalkozó apukàk le lettek pontozva :) komolyan, szégyen.
2015. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk eleve a férjem szokott inkább szülőire járni. Van, hogy ketten megyünk, de többször van, hogy csak ő megy, nekem egyszerűen nem fog már az agyam az egész napos irodai zsongás és számolás után, úgyhogy ha én jegyzetelek, akkor az azt jelenti, hogy tizenöt perc után csak rágom a tollat, és bámulok magam elé :D Nálunk ráadásul minimum két óra egy szülői, mert állandóan baromságokat kérdeznek (komolyan, ha értelmes dolgokat kérdeznének, semmi bajom nem lenne, de olyan hülye kérdések hangzanak el, hogy az eszméletlen). Szóval inkább a férjem megy, akkor tuti, hogy minden le van írva.

Nem is értem, hogy hol van az megírva, hogy az anya dolga szülőire járni, és az apa nem mehet, vagy csak akkor, ha tényleg annyira nem tud mit kezdeni magával, hogy odaeszi a fene. Na nemár, hát az apuka ugyanúgy szülő, úgyhogy a szülői értekezlet neki is szól.

2015. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!