Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én nem szeretem ezeket a...

Csak én nem szeretem ezeket a játszótereket?

Figyelt kérdés

Vannak olyan játszóterek ahol finom porhomok van a hinták,mászókák meg minden alatt.Itt ha a gyerekkel bemegyek,én is térdig koszos leszek legalább.

Miért nem lehet legalább a hinták alá olyan gumiszerü lapokat tenni mint sok más játszótéren?Ez akkor kellemetlen ha megyünk valahová,de a fiam hintázna pl. és ha megyek vele hogy meglökjem,nyakig poros leszek,és nem tudok utána rögtön megmosakodni(pl. kontrollra mennénk dokihoz)


2015. aug. 25. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy ezen sosem gondolkodtam el. Csak akkor megyünk játszótérre, amikor már nem sietünk máshová, és akár gumilap van alatta, akár homok, mindig nyakig koszosan megyünk haza, ez nem szokta befolyásolni. Sem én sem a gyerek nem öltözünk ki játszóra, csak olyan ruhát adok rá, amit nem sajnálok, és magamat sem féltem a kosztól. Ha el kell ütni az időt doki előtt, akkor kirakatot nézünk, sétálunk, beugrunk a boltba. De koszos dolgot nem csinálunk. A játszótér pedig nekünk a kikapcsolódás helye, onnan nem rohanunk tovább sosem.
2015. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem a közeli játszótérre gondoltam,hanem ami pl. a város másik végében van,egyszerüen rosszul érzem magam attól hogy hazafele(egy óra séta mondjuk) ugy néz ki a lábam mint az utolso cigányasszonynak olyan retkes.
2015. aug. 25. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Vigyél magaddal törlőkendőt és töröld meg...
2015. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Melegben megoldás még a műanyag vietnámi papucs.

Én mindig viszek magamnak, abban megyek be vele a homokba és utána ha indulunk haza, lemosom a lábam a csap alatt, ha kell. (ha nincs csap akkor törlőkendő). Egyszerűen utálom ha hazafelé ott zizeg a homok a szandálban a talpam alatt. Gyereket is mindig meg szoktam törölni, mert pótruhát is viszek neki,ha sarazna.

De doki előtt biztos nem mernék bevállalni játszóterezést még műanyag lapokon sem:)

2015. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szerintem nem csak az a baj, hogy koszos lesz a gyerek. Felénk is minden új játszótér ilyen és utálom! Szélcsendes időben kb. 1 méter magasságig áll a por, amit legjobban nyilván a kicsik szívnak be és nem túl egészséges...Ha nincs árnyék, a homok tűzforró lesz, megégeti a kicsik lábát, mert ugye szandiba is rendesen belemegy. Ha lépcsős "kisvár" is van (mint felénk), totál csúszós a kislépcső a sok porhomoktól, esős időben meg eltömődnek hamar a lépcsőfokok a vizes homoktól, mindenképp balesetveszélyes. Én sem értem amúgy, miért ezt erőltetik mostanában, gondolom, vmi EU-s előírás lehet ez is...
2015. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
miért lennék rasszista?ha ebbe a kérdésbe ezt látod bele,igen nagy a baj....amugy egyszerüen nem tudom elviselni ha atalpam alatt serceg a homok a szandálban,erről nem tehetek,persze ha ugy alakul letörlöm és ennyi,csak egyszerübb lenne a gumilapos megoldás
2015. aug. 27. 07:44
 7/7 anonim ***** válasza:

ugy néz ki a lábam mint az utolso cigányasszonynak olyan retkes.


Ez a beszólásod volt kicsit rasszista...

2015. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!