Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan szulo akinek ket...

Van olyan szulo akinek ket kisgyereke egyszobaban lakik? Hogyan jonnek ki egymassal?

Figyelt kérdés
Van egy ketszobas lakasunk,egyik szoba a mienk,masik a gyerekeke lenne!Nem valoszinu h lesz eselyunk nagyobb lakasba menni...kicsit felek,ha nagyobbak lesznek a gyerekek megviseli majd oket,ha nincs kulon szoba :( Fiunk van fel eves,a kistesoval most vagyok terhes(nem tudni meg milyen nemu)
2015. aug. 28. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Nekem két lányom van most 3 és 5 évesek.

Mielött a kicsi született költöztünk egy nagy házba, 2 gyerekszoba...

Mikor a kicsi 2,5 éves volt a nagy egyszerüen oda költözött hozzá. Imádnak együtt lenni, el sem tudák képzelni egymásnélkül az éjjeleket.


Ilyen ici pici korkülömbségnél egybe nönnek a gyerekek, még akkor is ha külömbözö nemüek.

2015. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Koztem es a hugom kozott is 3ev korkulonbseg van es mi is egyszobaba voltunk(hiaba volt ketto) amig el nem koltoztunk otthonrol(en 20,o 17)

Csak aggodom,hogy lesz ket gyerek es nem adhatjuk meg nekik h kulon szobaba legyenek egeszen addig amig kirepulnek a feszekbol!

2015. aug. 28. 16:29
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Bár én még csak az elsővel vagyok várandós, a testvéreméknél van 2 nagyobbacska lány, 10-12 éves korukig egy szobában aludtak, hiába volt készen a külön szoba a nagyobbik a 8. szülinapjára. Szerintem ne aggódj, én egy pár évig nem ezen törném az agyam. Régen is felnőttek a gyerekek, akár öten is egy szobában...
2015. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én és a húgom remekül elvoltunk egy fél szobában is ketten, mondjuk volt költözés nagyobb házba, de továbbra is egy szobában voltunk. (De legalább értelmes méretűben) 3 év különbség van köztünk, olyan 14 és 17 éves korunk körül már igényeltük a külön szobát, de a házat ki is lehetett úgy alakítani. Nálatok ez sem lenne mondjuk 10-15 év múlva megoldható? Egyébként mi megszoktuk a közös szobát, ha nem így alakul is ellettünk volna csak más úgy, hogy tudjuk van lehetőség, ami tervben is volt évekkel előtte is már.
2015. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs lehetoseg ugy kialakitani h evek mulva kulon legyenek
2015. aug. 28. 17:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Attól még ellehetnek egy szobában, szerintem mi sem vágytunk volna külön, csak költözés után (9 és 12 évesek voltunk) azt hajtották, hogy ki lesz alakítva két szobának a nagy. Szülők jobban akarták, mint mi. :)
2015. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha két fiú, akkor szerintem nem lesz gond. De képzeld el, hogy egy 15 éves lány meg egy 16 éves fiú egyszobában lakik... Nagyon gáz.
2015. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért is gáz, ha egy 15 éves fiú és egy 16 éves lány egy szobában lakik? Fejtsd már ki kérlek.

Az én gyerekeim 3 és 5 évesek, egyik fiú, másik lány. Egy szobában alszanak, de nap közben a nappaliban van mindenki. Nem úgy tűnnek, mint akik különösebben magánszférára vágynának. Kamaszkorukban persze már ez is fel fog merülni, de az még nagyon messze van.

2015. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

"Kamaszkorukban persze már ez is fel fog merülni, de az még nagyon messze van."


Ha te írod, akkor rendben van, ha én írom, akkor vissza kell kérdezni, hogy miért is gáz?

Hát azért, mert egy tininek már kell a privát szféra. Hogy messzebb ne menjek, hogy félre tudjon vonulni tanulni.

2015. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De a tanuláshoz félrevonulásnak mi köze ahhoz, hogy milyen nemű testvére van?
2015. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!