Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan szulo akinek ket...

Van olyan szulo akinek ket kisgyereke egyszobaban lakik? Hogyan jonnek ki egymassal?

Figyelt kérdés
Van egy ketszobas lakasunk,egyik szoba a mienk,masik a gyerekeke lenne!Nem valoszinu h lesz eselyunk nagyobb lakasba menni...kicsit felek,ha nagyobbak lesznek a gyerekek megviseli majd oket,ha nincs kulon szoba :( Fiunk van fel eves,a kistesoval most vagyok terhes(nem tudni meg milyen nemu)
2015. aug. 28. 16:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Van egy 3 éves lányunk és egy majdnem 6 éves fiunk. Amíg a kicsi velünk volt, többször kérdezte a nagy, hogy mikor költözik már hozzá be a tesója. Az első hét volt necces, mire összeszoktak meg a kicsi hozzászokott, hogy már nagy ágya van. Azóta nagyon jól elvannak. Lenne rá lehetőség, hogy másik szobát kapjon a kicsi, de ők ezt így élvezik. Így a másik szoba a tanulós lesz. Ha nagyobbak lesznek még mindig mehetnek külön. Mi a tesómmal (lány) addig laktunk egy szobában, amíg én el nem költöztem otthonról (23 múltam). Kibírtuk.
2015. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Nekem öcsém van, és elég sokáig közös szobánk volt, pedig két és fél szobás lakásban laktunk, de a félszoba anyuék hálószobája volt sokáig. Három év van közöttünk az öcsémmel, és így visszagondolva, tök jó volt, hogy közös gyerekszobánk volt, nagyon jókat ökörködtünk mindig, főleg akkor, amikor már aludni kellett volna :D Na persze néha ment a veszekedés, hogy "menj ki a szobából, most olyat játszom, amiben zavarsz", de nekem ez tök természetes volt gyerekként. Meg amúgy is, azért jónéhányszor volt olyan, hogy egyedül is voltunk, mivel a tévé pl. kint volt a nagyszobában. A tanulásban nem zavartuk egymást, általában egyszerre ültünk le tanulni, de ha mégsem, akkor aki nem tanult, az vagy valami csendes dolgot csinált, vagy átment a másik szobába játszani, vagy szintén a másik szobában tévézett, vagy lement a játszótérre.
2015. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Én 15éves vagyok van egy 6 éves öcsém igaz külön vannak a szobáink de most ide költözött hozzàm mert tapétàzàs van a szobájában, én nagyon imádom :D nem kell nekem privàt részleg ahhoz hogy pl. Számítógépenn nézek valamit vagy játszom rajta valamit néha itt ketten legózunk vagy ilyenek imádom, összeveszni nem lehet vele mert ha valami olyan van amiről tudom hogy vitát eredményez inkább én egedek nem éri meg vitázni, 2 hétig lessz az én szobámban 2 hét mulva is ez lessz a véleményem :D Ha a másik is fiu lessz akkor ha nagyobbik szeretni fogja akkor nem lessz gond de ha lány akkor nemtudom.
2015. aug. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
Az én 8 és 5 éves fiam egy szobában alszik, pedig van másik gyerekszoba, de jobban szeretnek együtt aludni, pedig én már szeretném, ha kicsi átköltözne az ő szobájába, de hallani sem akarnak róla.
2015. aug. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat...Ugy dontottunk,ne legyen testver.Mivel sajnos nem biztos,hogy lesz esely nagyobb lakasba koltozni nem szeretnem megkockaztatni,hogy gond-e a gyerekeknek ez a helyzet v sem.Inkabb lemondtam ola :(
2015. szept. 3. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!