Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis anyukák. Ti hánykor...

Bölcsis anyukák. Ti hánykor keltitek a gyerkőcöt, és hányra viszitek, mivel viszitek és mennyi az út a bölcsödéig?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még csak jövő héttől fog járni, de 7kor lesz kelés, 8ra viszem, egyenlőre úgy néz ki hogy gyalog, kb 1.5 km.
2010. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia


Mi Kisföldalattival járunk kb 15-20 perc az út, negyed kilencre kell ott leni, hogy kapjon reggelit. Kel magától hat és fél hét között. Hétkor kezdünk készülni, addig lusti, meg TV-nézés van. Fél nyolckor indulunk. Kényelmesek vagyunk, nem rohanok reggel, hagyom totyorogni, nézelődni, önállósodási törekvéseit kiélni.:-)

2010. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,várom a további hozzászólásokat is.
2010. márc. 11. 12:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hatkor keltem a fiamat, negyed nyolcra érünk a bölcsibe, autóval megyünk és fél óra az út. Sajnos :-(
2010. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7-korkeltem,de van amikor már 6:30-kor kel magától.8-ra megyünk,gyalog,v.ölben kb.10 percre van a bölcsi,az Ő tempójával se több mint negyed óra.
2010. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért, de akkor ti hogy értek oda 8 órára a munkahelyetekre???

Nálunk is most következik majd, de nekem legkésőbb 6 körül fel kell kelnem, hogy magam is elkészüljek a munkába menéshez, a gyereket is elkészítsem, plusz még reggelizzünk is. Így tudunk 7-kor elindulni, mert egy félórát rá kell szánni arra, hogy az odaérésen kívül még a levetkőzés, búcsúzás is beleférjen. Fél 8-kor meg már indulhatok a munkahelyem felé, hogy 8-ra tuti, hogy bent legyek.

(Pedig nem lakunk messze, max. 15-20 perc, ha nincs fogalmi akadály.)

2010. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mi 6-kor kelunk mindketten,míg a fiam megissza a kakaoját, megnéz egy mesét, addig én magam elkészulodok, aztán készítem ot. max. 7-kor indulunk, autoval, 10-15 perc az ut. mikor tiszta az ido, semmi gond, ellenben mikor ahavat, kell pucolni vagy befagy az uveg....(nincs garázs).

munkába fél 8-ra járok, néhány utcányira a bolcsitol.

4-ig dolgozom, aztán megyek a gyerkocért:)

2010. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolso vagyok: reggel a fiam az elso, estére is az utolsok kozt van, ugyhogy párszor már atufotott az agyamon, másnak hogy jon ki a 8 orás munkaido...pedig még a munkahelyem is kozel van:! szerencsére imádja a fiam a bolcsit...
2010. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyetemre járok, és eléggé össze-vissza vannak az óráim, meg néha van ami el is marad. Hétfőn pl. 8-ra kell mennem, egy óra az út busszal. Ezért a fiamat 7 előtt 10 perccel viszem be a bölcsibe. Ehhez én 6-kor kelek, őt 6:40-kor ébresztem. A bölcsi itt van az utcánkban, kb. 3 perc alatt érünk oda. De van olyan nap, hogy csak 10-re, 11-re kell bemennem, sőt, előző félévben volt olyan is, hogy csak délutánra, ilyenkor 9 körül viszem át. Ja, és természetesen gyalog viszem :)
2010. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!