Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülök, akiknek nincs nagyszül...

Szülök, akiknek nincs nagyszülö segitsége, (és más se) mikor tudtatok elmenni 1-2-3 éves gyerek mellett utoljára moziba, vacsorázni, wellnessbe és akkor ki vigyázott a gyerekre?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Amikor még nem volt gyerekünk, több mint 3 éve. Egyébként ilyen esetben bébisziterre tudod bízni a gyereket.
2015. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
63%
Hát, ha nincs más segítség sem, akkor maximum egy babysitter marad nyilván.
2015. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Bébiszitter. Ha az ember felelősen vállal gyereket, bele kell hogy férjen minimum havonta egyszer egy nap, amikor megfizetni valakit, hogy vigyázzon a gyerekre.
2015. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
aha.az én gyerekem senkivel nem marad el csak velünk.Még csak 1,5 éves.
2015. szept. 6. 10:20
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Rá kell szoktatni. Minden gyereket rá lehet, elvégre egy huszonéves sem log állandóan az anyjával. Lassan kell, de következetesen.
2015. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

nekünk már 6 éves a gyerekünk :) van nagyszülő, de egyikre nem bíznám, nem is találkozunk... :( másik meg sokat dolgozik, fáradt, max egy órára vállalja hétvégén.

6 év alatt 2x voltunk vacsorázni. meg egyszer ebédelni, de akkor oviban volt, mi meg szabin voltunk.


itthon szoktunk randizni, minden szombaton :D korán lefektetjük a gyereket, bezárkózunk a hálóba, megnézünk egy jó filmet, összebújunk, stb... ez van :)

2015. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Mi rendszeresen járunk moziba, csak nem együtt, hanem külön-külön. Együtt 1-2x voltunk, bébiszitter segítségével. Vacsorázni nem járunk, sosem szerettünk. Inkább én főzök finomságot itthon, és kettesben esszük meg, ha elaludtak a gyerekek. Meghitt este szokott lenni. Wellness-be utoljára a gyerekek előtt voltunk, először és utoljára, ez sem szokásunk. Jó volt, de oda egyáltalán nem vágyunk. 2.5 és fél évesek a gyerekek.
2015. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Egyedül nevelem, sehogy sem tudok eljutni ilyen helyekre. Próbáltam dadust keresni neki, de pont akkor nem ért rá sosem amikor nekem kellett volna (továbbképzésnél vizsga, stb.) Aztán beraktam bölcsődébe, mert dolgoznom kellett, de ott meg mindig beteg volt. Az egyik munkatársammal meg tudtam beszélni, hogy ha nagyon el kell mennem akkor vigyáz rá, illetve otthonról dolgoztam, dolgozok jobbára (fordító vagyok). Most kezdődött az óvoda, nem tudom mi lesz majd, egyelőre csak ebéd utánig marad. Ez volt az első hete. Nem voltam szórakozni sehol sem amióta a hat hónapos terhességet betöltöttem. Özvegy vagyok, így a gyerek apja kiesik, a volt férjem szülei nem élnek már az enyém meg messze lakik.
2015. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
5 éves és 2 éves lányaim vannak. Utoljára moziba még az esküvő előtt voltunk, ebédelni, vacsorázni elszoktunk menni rendszeresen és ilyenkor a gyerekek is jönnek velünk. Wellnessezni nem járunk, bár nyaralni minden évbe megyünk, ilyenkor is jönnek a kicsik természetesen. Idilli, romantikus kettesben töltött éjszakák vannak, amikor a gyerkőcök alszanak. Egyébként nekünk mindkét nagyi és a gyerkőcök keresztszülei is vigyáznak szívesen a gyerekekre, de ezt és a segítségüket általában olyankor "igényeljük", amikor mondjuk az egyik, vagy mindkét gyerek nagyon beteg, magas láza van, vagy nekünk kell orvoshoz, vagy hivatalos helyre menni, Vagy pl. mikor építkeztünk és volt egy csomó meló.
2015. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

Nincs senki akire számíthatok. Ferjem sokat dolgozik, alig látjuk. Lényegében egyedül vagyok mindenre. Kezdetektől vittem a kisfiam, ha egy kavera etterembe vagytam. Sok a bababarat hely,autóm van így nem volt akadály. Mi sokat jarunk wellnesezni jön a kisfoúnk is ki nem hagynám őt az élményekből.

Amikor meg aludt akkor foglalkoztam a dolgaimmal. Most mar ez sincs mar masfel eves kora ota, így azert faradtabb vagyok. Ilyenkor jó lenne, ha jatszana vele valaki egy óracskara. Bebiszitter csak gondolati szintig jutott nalam, igazabol nem biznam idegenre. Egy ev múlva megy majd oviba, akkor mar nem en szorakoztatom non stop. Addig kielvezem minden percet együtt.

2015. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!