Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik, hogy egy 3 évesnek...

Létezik, hogy egy 3 évesnek ilyen kevés az éjszakai alvásigénye?

Figyelt kérdés
A pici lányom borzasztó alvó. Már kicsiként sem volt egyszerű, hónapokig voltak olyan éjszakáink, amikor órákat fent volt. Ez azóta szerencsére javult. De szerintem így is rohadtul keveset alszik. Este jó esetben elalszik 9-re, reggel 6-kor meg keltem, mert mennünk kell az oviba. Ott alszik napközben 2 órát. Viszont most hétvégén is hiába fektettem le később konkrétan 10-kor, hogy akkor alszik esetleg tovább, reggel fél 6-kor már ébredt, nem aludt délután, estére már piszok fáradt volt és így aludt el normál időben negyed 9-kor. Mit tudok tenni, hogy este korábban elaludjon? A nővére elaludna már fél 9 körül, de a pici nem hagyja. Sokszor éjszaka is ébred, amióta égve hagyom a villanyt legalább nem kell átmennem, de így is hallom, sokszor, hogy nagyon nyugtalanul alszik.
2015. szept. 8. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Éjjel alszik 9-től 6-ig, ez 9 óra, az oviban alszik még 2 órát. Tehát egy nap alszik 11 órát, szerintem ez nem olyan kevés.
2015. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem korulbelul egy oraval alszik tobbet a kisfiam es meg csak 15 honapos.szerintem ez abszolut nem keves egy harom evesnek.
2015. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hétvégén meg nem alszik délután és akkor is max. 9 órát alszik.
2015. szept. 8. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira kevés ez. Persze, lehetne több, de nem tragikus. Az én fiam híresen nagy alvó baba kora óta, ő most este negyed 9-kor fekszik és reggel 7-kor keltem. Ha kimarad a nappali alvás, már egyáltalán nem viseli meg, de ha lefektetjük délben, akkor 2,5 órát alszik.
2015. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!