Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislányom egyre többet...

6 éves kislányom egyre többet füllent. Hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Teljes történeteket talál ki hogy pl az apjával amikor kirándultak orrvadásszal találkoztak stb.Egy teljes sztorit kerített köré.

Semmi nem igaz belőle.

Mostanában egyre többször "mesél" kitalált sztorikat. Nem tudom hogy kezeljem..


2015. szept. 9. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell tenni semmit. Élénk a fantáziája, életkori sajátosság. Ki fogja nőni.
2015. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vennék neki egy szép kis emlékfüzetet, akár naplónak, ahová leírhatja a kalandjait, vagy akár mesefüzetnek, ahová leírhatja a kitalált történeteit! :)
2015. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 éves korig ez teljesen normális. Sőt az is ha valaki más bőrébe bújik... Barátnőm most volt hasonlók miatt szakembernél a lányával, de meg lett nyugtatva, hogy semmi probléma nincs, ez életkori sajátosság.
2015. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kedvesen meghallgatod belekérdezel a sztoriba és érdeklődést mutatsz majd a végén megjegyzed hogy ilyen szuper mesét te még nem is hallottál és reméled legközelebb is szórakoztat majd leesik neki, hogy nem vagy hülye és leveszed amikor hazudik de mégis foroghat tovább a fantáziája. Nincs azzal semmi baj szerintem csak tedd tisztába hogy tudod hogy ez mese volt. Nem használnám a hazugság vagy a füllentés szavakat mert igazából semmi rosszindulat vagy hátsó szándéka nincs vele. Ha csokiért hazudik vagy hogy valamit megkapjon az más tészta.
2015. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!