Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kislányom amióta...

2,5 éves kislányom amióta közösségbe jár visszatérően náthás. Látta orr-fül-gégész meg van nagyobbodva a mandulája, de még egyenlőre nem veszi ki. Hogy kezeljem a nátháját? Egyszerűen most nem akar elmúlni.

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete újra benáthásodott. Az orrából átlátszó, vizes váladék jön. Este adok Neki Fenistil cseppet, gyógyszertári kevert orrcseppet napi 3x1 használunk. 2 napja elkezdtem adni Neki az Immunotrofinát. Pár napig adtam calcimuscot is.

Attól tartok, hogy kb. 1,5 hónapja is így kezdődött és pár nap alatt ráhúzódott a fülére akkor kapott antibiotikumot és akkor voltunk az orr-fül-gégésznél. Utána 2 hét múlva mentünk vissza kontrollra akkor mondta, hogy minden rendben van.


2014. jún. 13. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

az én lányom 4 éves 1 éve jár közösségbe, mindent elkap

én náthára szinte semmit nem adtam neki, cebion cseppet kapott és néha nasivin orrsprayt

tanítsd meg orrot fújni

talán egy kis stodal szirup (homeopátiás)

nem kell mindig egyből gyógyszerhez nyúlni, kell hogy erősödjön az immunrendszere

nem allergiás véletlen?

2014. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt Neki allergiavizsgálat és semmire nem allergiás. Igazából a napköziben ahova jár mindenki náthás.
2014. jún. 13. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivd az orrát gyakran,előtte sós orrspray. Ezt virus okozza,nálunk is szinte állandó a taknyosság,aminek a vége a sárga orrváladék,gyógyszerek...Sajnos az oviban rengeteg a baci,virus...
2014. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!