Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az oka annak, hogy bizonyos...

Mi az oka annak, hogy bizonyos gyerekek nagyon anyásak (3 év alatt) másokkal pedig minden könnyebb, nem ragaszkodnak annyira, szerintetek van ebben szerepe az anyának?

Figyelt kérdés
Vannak gyerekek,akik hetekig orditanak a bölcsibe a beszoktatáskor,3-4 évig követelik még éjjel is a cicit, bizonyos gyerekek pedig maguktól leszoknak a ciciről,és a bölcsibe nem is sirnak anya miatt már az első napon se.Nekem ez olyan furcsa.Persze minden gyerek más,na de ennyire?
2015. szept. 14. 19:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ketten vagyunk testvérek a húgom 2,5 évvel fiatalabb nálam.

Ő nagyon anyás volt, még gyerekkorában is bebújt anyukám mellé az ágyba. Azóta is állandóan a telefonon lógnak, és egymással beszélnek, de komolyan :).

én nem voltam soha anyás, én azt szerettem, ha békén hagynak, és játszhatok egyedül :) Az ágyba is csak letettek, és énekelgetve elaltattam magam :).

Pedig ugyan az az anya volt mindkettőnknek.

2015. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!