Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5év körüli gyereked meddig...

3,5év körüli gyereked meddig birta a lagzit?

Figyelt kérdés
Ma megyünk és nem tudom mire számitsak. Most alszik egy jo nagyot remélem és akkor birja valameddig. Lesz egy két korabeli gyerek . De ott nincs lehetőség lefektetni őket ha elfáradnak. De nem is tudom kire bízni mert mindenki a lagziba lesz. Mi a tapasztalatotok? Meddig bírják?

2015. szept. 19. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Lagziban még nem voltunk, de bármilyen rendezvényre megyünk kb. este 8-ig bírja.
2015. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj ettől félek én is. Nekem is 8-körül fürdés,alvás van.
2015. szept. 19. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb 11ig,igaz akkor mar kidolt az olemben...viszont o ezt nappali alvas nelkul csinalta vegig. Ilyenkor nagyon fel tudnak am porogni. Alapbol o is 8kor mar alszik.
2015. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi ez jo hir! Most alszik. Apa ott van vele mert akkor tovább alszik. 16-ra kell menni. Hátha igy fogja jol bírni. Én is abban reménykedem,hogy jol felpörög!
2015. szept. 19. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ott alvóson voltunk, 1-kor mentünk lefeküdni, mert az ötéves bátyja már kókadozott, a kicsi még bírta volna. :)
2015. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 hete voltunk. Én 11-kor már majd fölborultam, úgy kellet hazarimánkodni. Nagyon jól mulatott😊 mondjuk ő volt a legkisebb, mindenki foglalkozott vele😁
2015. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi egy fogadóban voltunk, az akkor 2,5 éves kicsi 10-ig bírta (de addig pörgött megállás nélkül), az 5,5 éves nagy pedig éjfél előtt 5 perccel kérte, hogy vigyem őt is aludni, így pont lemaradtam a menyasszonytáncról :)

Ha nem aludtunk volna ott, akkor 10-11 körül hazajöttünk volna.

2015. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ugy alakult,higy nagyon jol birta. Éjfél előtt pár perccel jöttem vele haza. Apa ott maradt. Szegény nem is érzi magát jol igy. De a húga ment férjhez legalább ő maradjon a menyasszonyi táncig.
2015. szept. 20. 00:45
 9/9 anonim ***** válasza:
én 4 évesen voltam a nagybácsim lagzijában és azt mondták h végigszaladgáltam az egészet :D
2015. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!