Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hós gyerekem minden étkezés...

20 hós gyerekem minden étkezés után kéri a cicit, más is van igy, hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem engeded neki.
2015. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
van gyereked?szerintem nincs mert akkor ezt nem irtad volna "ilyen egyszerüen"
2015. szept. 20. 10:20
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért mit gondoltál h szoktatják le a gyereket? Nem adsz neki cicit és majd szépen leszokik, megtanulja h nincs. Ha ez nem tetszik akkor várd meg h maga rlhagyja.
2015. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Figyelemelterelés nem jön be? Nálunk használt, persze nem azonnal, 1-2 hónap volt míg így elhagyta. Most nem, várj egy kicsit előbb....ezt meg azt megcsináljuk, ebben és abban szükségem lenne a segítségedre stb. Vagy egyszerűen nem adsz, egyik napról a másikra, de akkor ne inogj meg, mert megérzi.

Nálunk fokozatos volt a leszokás, de így is megbeszéltük, hogy akkor holnaptól nincs, 2 alkalommal sírdogált, aztán minta sose cicizett volna. Sok sikert! Ne feledd, neked nehezebb. A picik könnyebben megugorják ezt az akadályt mint mi gondolnánk. 23 hónapig szoptattam én is, úgy gondolom épp ideje elhatározni magad, de neked kell biztosnak lenni az elhatározásban különben nem megy , ez az alapja szerintem.

2015. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Az elsö vagyok és négy gyerekem van. A gyereket nevelni IS kell, nemcsak megszülni!
2015. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó ok.te akkor nem foglalkozol a gyereked lelkével.tudom most biztos lepontozol(mint ahogy ezen az oldalon szokott lenni)de ez az igazság.én is nevelem de nem mindegy hogyan.A nevelés nem azt jelenti hogy ordits amig akarsz majd rájössz hogy az van amit én akarok mert én vagyok a szülő.Lehet kiméletesebben is.De ez csak az én véleményem.
2015. szept. 20. 11:26
 7/12 anonim ***** válasza:

én se adtam. mondjuk nem 1,5 évesen, hanem 8-9 hónapos korában. adtam neki vizet étkezések után, eltereltem a figyelmét, meg persze magyaráztam, bár gondolom nem értette, de nem volt ordítás, 1 perc alatt sikerült elterelni a figyelmét.

jó, nálatok már ez a része nehezebb, de mivel a tied már lassan 2 éves, simán megérti. mond el, hogy reggel és este van cici, nagy gyerek,nem baba, nem cicizik minden evés után, hanem pohárból iszik mint a nagyok! esetleg vegyetek valami klassz műanyag poharat amit ő választ

2015. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20 hónapost csak nem visel meg lelkileg, ha nem kap folyton egy didit a szájába. Az majd 20 évesen lesz :D
2015. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szerinted egy 20 hónapos gyereket feltétlen soptatni kell, akkor nem vagy tisztában azzal, hogy mi tesz jót egy gyereknek és mi nem.
2015. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hu utolso.nem.azert irtam ki a kerdest mert az a velemenyem hogy nem kell mar szopiztatni.a leszoktatas menete lett volna a kerdes
2015. szept. 20. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!