Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a szituációról?

Figyelt kérdés
Voltunk ma a nagymamánál nekünk van egy 3 éves meg egy 1 éves gyerekünk, ott volt sógornőm is a kislányával Ő másfél éves... Kint voltak az udvaron(én pont wc-n voltam) az udvarban két autó és sógornőm kislány elkezdte az egyik autóra( nem a miénk a gazdája meg pont nem volt jelen) lapátolni a homokot és utána "ütögette" a homokot az autón a homokozós lapáttal, férjem rászólt/kérdezte a tesójára/tesóját(sógornőmre) hogy miért hagyod neki. Erre Ő kiakadt hogy a férjem csak bántja a gyereket... És utána úgy besértődött sógornőm hogy senkihez sem szólt, pedig mi nagyon jóban vagyunk. És még a gyerekek se tudtak együtt játszani...
2015. szept. 22. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Egy másfél éves kizart, hogy kárt tudott volna tenni az autóban ennyivel. A n yuka mondjuk azért szólhatott volna neki, de a ferjednek nem kellett volna beleszolnia
2015. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Férjeddel értek egyet, az autó alapvetően nem játék. Ma lapát, holnapután pedig meghúzza a biciklikormánnyal? Nevelni kell egy gyereket, nem felháborodni.
2015. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk nem tudom milyen hangnemben szólt rá a férjed, de akkor sem kene hagyni hogy más autójára szórja a homokot, hiába csak másfél éves. A homok is tud apró karcolásokat okozni az autón, ami igenis latszodhat. Én sem örülnek neki ha az én autómra szórnak.
2015. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én autóm lett volna, lehet, hogy nem csak halkan megjegyzem... a homok pontosan hogy tud olyan karcolásokat okozni, ami meglátszik, egy másfél éves éppen elég nagyot tud ráütni. Pláne, hogy ha leszórod homokkal a motorháztetőt és "elsimogatod" a kezeddel, az is bőven elég, hogy meglátsszon.
2015. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem megsértődni kell, hanem nevelni a gyereket. Méghogy bántja... annyira tipikus. Én nem féltem az autómat, egy roncs az egész, pont nem érdekelne, ha leszórná homokkal és meglapogatná. Ettől függetlenül a saját gyerekemnek is szólnék, hogy ne csinálja, mert az autó nem játék, a homok meg a homokozóba való.
2015. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyuka túlreagálta. De talán volt már valami előzménye, amit te nem láttál, vagy a férjed szokta oktatni, nem tudhatjuk. Ennyi alapján nincs igaza.
2015. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen utolsó szokott köztük vita lenni mostanában, túl sok mindent ráhagynak a kislányra, talán még nem is hallottam tőle olyat hogy azt mondaná neki hogy nem szabad.Engem csak az bosszant az egészben ahogy előadja hogy a férjem bántja a gyereket, a miénkre is rászólt volna,vagy én. Olyan mérges vagyok, lehet hogy a férjem sem épp a legkedvesebb hangnemben szólt, de így megsértődni.... Kb. egy hónappal ezelőtt volt egy csúnya veszekedésük. Gondolom még az sem csitult el... Azért rossz érzés így ott lenni.
2015. szept. 23. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, azért fújta fel akkor. Igaza volt a férjednek, én is rászólnék a sajátomra, és máséra is, ha az anyja nem teszi.
2015. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!