Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 év körüli gyereket ti...

1 év körüli gyereket ti egyedül hagytok a szobában amíg pl. főztök?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 11:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Én nem.
2015. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Csak ha alszik. :)
2015. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 klopusz ***** válasza:
34%

Nem jutna eszembe.


Inkább kivittem magammal, hogy körülöttem legyen és lássam, mit csinál.

2015. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Enyem ha a szobaba akarnam hagyni se maradna ott. :D
2015. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
hát biztos én vagyok akkor óvatlan de nagyon sokszor egyedül marad..el van pakolva minden amit lenyelhet, minden ami ráborulhat...a fiókokhoz persze hozzáfér, de nincs olyan bútor ami rá tud borulni ilyen módon..ő nagyon szívesen molyol egyedül, jól el van, a szobájába mondjuk rá is látok, de ha a nappliban játszik, akkor csak a fülemmel követem hogy épp merre jár, és ha hallom pl hogy húzogatja a fiókot, akkor bemegyek.
2015. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Az 1 éves gyerekem simán utánam jött bárhová mászva. Én egyébként nem ültem 24 órában mellette, csináltam a dolgom és eközben természetesen ki is kellett mennem a szobából időnként.
2015. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Én egyedül hagytam, de ráláttam a konyhából.
2015. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
1 évesen már ment a lányom. Egyedül hagytam rá néztem kb 5 percenként és hallgattam mit csinál. Mivel már ment amúgy jött utánam mindenhova. Összevissza mászkált a lakásban. Nem tudtam minden percben utána menni.
2015. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Azert sok fugg attol mennyire gyerekbiztos a szoba. Ha nincs semmi amit magara ranthat, vagy konyvespolc amire felmaszhat stb... Hempergoben van-e vagy szabadon?


Szabadon csak akkor, ha semmi veszelyforras nincs, pl egy elkeritett gyerekbiztos jatszozonaban talan...


De ha az a gyerek nem jon utanad ot percen belul, es nem is ordit, akkor keszulj fel a legrosszabbra mikor visszamesz, mert valoszinu valami elkepeszto rosszasagot eszelt ki :)

2015. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
az enyém rendszerint csutkára kirámol mindent a szekrényből a szoba közepére, de esze ágában sincs utánam jönni...de tényleg csak olyan dolgokhoz fér hozzá, amik nem veszélyesek, illetve néha úgy is vagyok vele, hogy ez vagy az ha éri, nem biztos hogy baj, nem kell a széltől is óvni...itt most nyilván nem arra gondolok hogy a konyha szekrénnyel amiben kések vannak egyedül hagyom. Hanem pl arra hogy mostanában állandóan próbál felmászni az ágyra...na ettől én nem fogok 24 órában mellette ülni...ha mászás közben visszazuhan és megüti magát, legközelebb majd jobban figyel...ha meg ne adj isten felmászik az sem baj, mert a lemászás már szépen megy neki..muszáj hogy megtanulja az esést pl..de fiókkal csak úgy hagyom ott hogy ki van támasztva mert tudom hogy ott komoly sérülést okozhat ha rácsapja.
2015. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!