Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam hogy megszületett a...

A kisfiam hogy megszületett a húga rádöbbent, hogy nincs a lányoknak fütyije. Azóta minden nőismerőst ezzel "zaklat". Ti hogyan szoktattátok le erről ha volt ilyen a gyereketeknél?

Figyelt kérdés

Mindenkit megkér, hogy mutassa meg. Engem, a nagymamákat, a szomszédnénit, még a gondozónéninél is bepróbálkozott. :)

Már próbáltunk beszélgetni vele, elmondtuk, hogy mi a helyzet, és hogy máshogy pisilnek a lányok mint a fiúk.

De nagyon kíváncsi, mindig mindenben ilyen volt, de ez az első eset, hogy kicsit kínos a kíváncsisága. :)


2015. szept. 29. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan! Majd leáll róla :) ez most hatalmas felfedezés :) :) aki màr làtott gyereket közelről az nem lepődik meg rajta :)
2015. szept. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első ilyen eset,hogy kínos???

Bocs,de most halkan röhögtem egyet!

Lesz még, nyugi...

2015. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a felnőttek hüye szemérmessége miatt kínos, neki TERMÉSZETES, kezeljétek is úgy.
2015. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Függ persze a korától is hogy mennyira foglalkozik vele pl. Egy 3 évesnek igen vicces téma de nem kiváncsiskodnak sokat de olyan 4-5 éves korban már van érdeklődés vagy néha előbb... Az hogy mindenkinek meg akarja nézni lehet azért va mert azt hiszi hogy mindenkinek más bár gondolom mondva volt neki hogy minden lánynak ugyan olyan van ott :) de ez oviban bontakozik malyd ki mert ott fiu és lány lessz egyben és ott a pici lány is kíváncsi (ovonő vagyok láttam már ilyent hogy a sarokba vagy a felfújható mini várban elbújtak és nézegették fogdosták egymásnak) megtanulja malyd hogy nem szabad de most ugye csak kíváncsi hogy azzal miket lehet "csínálni" ha tiltod rögzül benne hogy rossz dolog és sexuális életét teszed tönkre vele ( persze nem a mostanit hanem olyan 13-14 éves korára hat ki) persze most nem azt akarom mondani hogy nézegesse mindekinek de malyd oviban biztos fogja. A tesóját mikor pelenkázod nem kell bezárkózni a szobába nyugodtan ott lehet nézheti rossz nem lessz neki bármit csinál is mert úgysem tugya mit csínál :)
2015. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"malyd"

Óhhhh anyám,nem bántja a szemed????

2015. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz olyan gyerekkönyvet könyvtárból vagy boltból, ami rajzokkal kihajtható izgalmas oldalakkal megmutatja az emberi testet, többek közt a nemek közti különbséget. Beszélgessetek ennek kapcsán arról is, hogy az embereknek a puncija/fütyije azért van még a strandon is ruhával fedve, mert magánügy, nem mutogatjuk másnak. Ezért illetlenség ilyet kérni másoktól. Én az ilyen beszélgetéseknél azt is megemlítettem a lányomnak, hogy ezek az ő esetében is igazak, és senki nem kérheti tőle hogy megmutassa, vagy megfoghassa a punciját. Az az ő magánügye.

Lehet hogy ezután is kell egy kis idő amíg felhagy az ilyen kérésekkel, de ha minden kérdésére választ kapott a maga szintjén, valószínűleg már nem lesz ez olyan érdekes.

2015. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!