Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6,5 éves kislánynak ajándékötl...

6,5 éves kislánynak ajándékötletek? Ekkora korú gyereketek mivel játszik?

Figyelt kérdés

Listáján a következő dolgok vannak:

Mia és én,Little Pet shop,pónikastély,póniház vagy babaház...

Ebből úgy érzem lecsengőben van a pónis rész.Little Pet shop meg nem is azért került fel mert szereti,hanem mert csúfolták ezzel kapcsolatban,marad Mia és én,itt ő konkrétan a babára gondol és a lóra...láttam miniben de nemigen van ezzel kapcsolatosan más játék a piacon.

Nagyon tanácstalan vagyok.

Néztem logico Primo iskolaelőkészítő készletet és Camelot Juniort illetve könyv az mindig beválik.Szüleimtől furulyát kap.Azt is szeretne.De pl nem legózik,van playmobil de nem köti le,úgy érzem igazából semmivel nem játszik szívesen


2015. okt. 14. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A camelot nagyon jó és az összes Smart game játék. Nekünk a Castle Logic és a colour code van meg, de szerintem mind nagyon jó, ami az ő korosztálya. Vagy ha szeret kreativkodni, akkor lehet kapni ilyen kreatív készleteket, gipszkionto, festő, vagy mozaikozo készlet. 4M a márkája, a régió játékboltban lehet kapni, nagyon sokféle van. Én pont ma vettem a lányomnak teáscsesze festőt, ő nagyon szeret festeni.
2015. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a logico piccoloval van el órákig a geometriai formásat nagyon szereti, szívesen rajzol, fest, kártyázik, 200 darabos kirakót percek alatt kirak vagy a húgával játszanak ovisat, babáznak, stb.
2015. okt. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!