Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tsmt tornahoz milyen gördeszká...

Tsmt tornahoz milyen gördeszkát használtatok? Hol vettétek? Vagy csináltattatok inkabb bútorlapból?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A legolcsóbbat az Auchanban. Az a lényeg, hogy a legkevésbé billegjen.
2015. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát ha neten rendelem akkor sajnos nem tudom meg mennyire billeg :( Erre nem is gondoltam, hogy billeghet, de jó hogy írtad.

Azt nézem, hogy ezeknek a gördeszkáknak a széle felfelé kunkorodik, vagy nem tudom hogy írjam :) szóval az nem gond?

Mennyi kb az auchanban amúgy?

2015. okt. 16. 06:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A legolcsóbbat vettük, talán tescoban. Ráterítettünk összehajtva egy kisebb törölközőt, így még kényelmes is volt neki.
2015. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan 3000 körül volt, és nem baj, ha nem egyenes a széle. Arra figyelj, hogy a kezére rá ne tolja/húzza. Általában minél profibb, annál jobban tud billegni, mivel attól fordul. Ezzel arányos az ára is, szóval a legolcsóbbak kevésbé billegnek. Ügyes apu meg is tudja szerelni, hogy ne kanyarodjon egyáltalán.
2015. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mennyire elég az a kb 20cm szélesség?

Mit tesztek rá, mert valami csúszásgátlósak, amik eléggé dörzsisek. valami pléd vagy ilyesmit?

2015. okt. 16. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 évesem csinálja, neki elég bőven. Egy kéztörlőt teszek rá.
2015. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. okt. 17. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!