Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vitt valaki 6 év körüli...

Vitt valaki 6 év körüli gyereket Disneylandbe? Vagy mennyi idős kortól ajánlott?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap eszembe jutott, hogy a kisfiunkat elvihetnénk Disneylandbe egy párizsi városnézéssel egybekötve, ugyanis - egy mesekönyv hatására - nagy Eiffel-torony rajongó. A férjem nem ért egyet, szerinte még kicsi hozzá, és "úgyis elfelejti". De én ebben nem látom a problémát, akkor ennyi erővel kisgyereket sehova ne vigyünk élményt szerezni, mert úgyis elfelejti? A párizsi út egyébként nem lenne ellenére.


Van valakinek tapasztalata hasonló korú gyerekkel Disneylandben? Élvezték?


2015. okt. 17. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Egyrészt órákig kell várnod, mire egyáltalán be tudsz jutni. Másrészt a játékok nagy része 150 cm felett használható. Harmadrészt kva drága.
2015. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

7 éves volt a fiam, mikor Disneylandben voltunk, nem felejtette el, viszont készüljetek fel a tömegre.

Ha egyébként is mennétek ki Párizsba, akkor simán egybe lehet kötni.

Eiffel-toronyról nem tudok nyilatkozni, mert mi volt egy időszak, mikor munka miatt havonta pár napot kint voltunk.

2015. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A bejutással nincs gond, ha neten veszed a jegyet. Van külön sor a jeggyel rendelkezőknek.
2015. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, viszont pont ugyanolyan hosszú, mint a többi sor....
2015. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A sorbanállással nincs gond, nagyon türelmes gyerek. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2015. okt. 17. 14:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak főleg hétvégén. Szóval ha mentek hét közben menjetek akkor valamivel kevesebben vannak. (bár akkor is sokan)


A játékok: elég vegyes. Vannak magasság határos játékok stb de vannak olyanok amiket kifejezetten ilyesmi idős gyereknek találtak ki.

Szerintem simán ellehet vinni élvezné.

Unokatesómék is voltak akkor ovisak voltak a gyerekek. (1 fiú akkor volt 4 a lány 6 volt) Utána sokszor emlegették.

2015. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pont 6 éves voltam amikor először mentünk külföldre, most 30 vagyok. Emlékszek jópár dologra, pedig mi csak rokonlátogatóba mentünk, nem volt semmi extra gyerekprogram.

Ha vannak kedvenc Diseny hősei, biztos emlékezni fog rá. Ha tudjátok, vigyétek, ki tudja mit hoz a jövő, lesz-e máskor alkalom (ezzel nem negatív akarok lenni, csak pl. lehet elköltöztök Ausztráliába két év múlva, aztán ott már nincs Disneyland a közelben:P)

2015. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért ne mennétek? Mi nem voltunk még a gyerekkel, de már sok helyen jártak és hihetetlen, h mi mindenre emlékeznek. Nem, semmit nem felejtenek el :)
2015. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4 éves volt a lányom mikor elvittuk, azóta is sokszor emlegeti hogy mikor megyünk ujra. Úgy is élvezte, hogy a játékokra alig ültünk fel, de a Disney hősöknek nagyon orult.

Mi előtte sokat néztünk a YouTube-on Disneyland-es felvonulást, nagyon tetszett neki, alig várta hogy élőbe is lássa.

2015. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor mindenképpen úgy szervezem az utat, hogy ez beleférjen.
2015. okt. 17. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!