Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kap idén Karácsonyra 8...

Mit kap idén Karácsonyra 8 éves kislányod?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok. Játékot már nem igazán szeretnék, mert sok van, és mert már "nem annyira kislány". Már nem is olyan kislány de még nem is nagy. Kiskamaszkor kezdetén vagyunk.
2015. okt. 29. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nyolc éves a lányom, nálunk még mindig a lovas vonulat megy, valószínűleg ezzel kapcsolatos lesz az ajándék is (lovas könyv, stb.).
2015. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a könyv az nálunk is biztos. De lovagolni nem járunk nem is fogunk tudni. A póni mánia még tart, Violettával kiegészítve, de én ilyeneket már nem akarok venni mert rengeteg van és mert felesleges. Köszönöm a válaszodat.
2015. okt. 29. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Lovagolni mi sem tudunk járni. :/
2015. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Könyvet, illetve kézműveskedős cuccokat! :) Ezeket a gumikat, amiből karkötőt lehet csinálni,színezős táskát, nagyobb rajzeszköz - készletet, hasonlókat ...
2015. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 éves lesz decemberben, de azért leírom. Könyvet, rajzoláshoz/festéshez eszközöket mert ezt imádja, kézműves dolgokat mert nagyon szeret ügyködni. Keresünk valami aranyos plüssállatot is, mert még mindig imádja őket, kedvencei az elefántok. :)
2015. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Már nagyjából össze is állt hogy mit szeretnék :) Köszönöm nektek az ötleteket. Szép Karácsonyt mindenkinek!
2015. okt. 30. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!