Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korától fürdik...

Mennyi idős korától fürdik egyedül a gyereketek?

Figyelt kérdés
Mikor ti engedtétek neki a vizet? És mikor már teljesen egyedül?
2015. nov. 10. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 3 eves koratol kezdve pancsolt a kadban onalloan, de a vegen mindig mi mosdattuk meg es zuhanyoztuk le, de addig is folyamatosan ott voltunk vele. Talan 5-6 volt amikor mar teljesen onalloan furdott es nem kellett neki segiteni, de akkor sem volt teljesen egyedul.


Szerintem olyan 6-7 eves koratol kezdve megy be es zuhanyzik le egyedul.

2015. nov. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
6 éves gyermekem van. A vizet én engedem neki. Nagy ritkán zuhanyzik, de akkor is én állítom be a vizet. Egyedül lezuhanyzik, fürdeni is egyedül tud, ha akar. Lusta, de nem zavar, hogy meg kell fürdetnem. Először megfürdetem, utána pancsolhat még. A kukacát neki kell megmosnia :-)
2015. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legnagyobb gyerekem 6 éves. Általában elég ha beállítom a vizet és egyedül mosakszik, mostanában kezdtem rá megtanítani, hogy tudja egyedül beállítani a vizet. De az is előfordul, hogy játszik, én meg megmosdatom. Ő egyébként korához képest egy kicsit önállótlan. A középső 4 éves, ő még, ha meg is mosakszik egyedül, még itt-ott át kell mosnom nekem is, mert még nem alaposan mosakszik.
2015. nov. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6 éves a nagyobbik, egyedül alaposan meg tudja mosni magát, de a hőfokot még én állítom be neki.
2015. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

7 éves kisfiú,mi felnőttek engedjük a vizet,ő már tud egyedül,alaposan fürdeni. Kb. 1 éve fürdik önállóan,előtte 2 évig máshol éltünk,ott csak zuhanyzó volt,velem együtt tusolt,segítettem neki,mert macerás volt kissé.

Még most is szeretem rajta tartani a szemem,ezért általában bent vagyunk,amíg ő a kádban van.

2015. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A miénk most 20 hónapos és már egy ideje zuhanyzik, mert a kis kádból úszott az egész lakás. Hétről hétre magának akart tusolni, úgyhogy behúzott zuhanyfülkében (teljesen átlátszó) hagyjuk pancsolni és most a kistestvérétől meg elirigyelte a kis kádat, úgyhogy 2 hete abban ül a tusolóban és egyedül pancsol. Kiabál, hogy "apa" ha megunta. Mondjuk minden mozdulatát hallom, de hagyom egyedül játszani.
2015. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 éves, a kukacát 1 éve ő mossa, beállitom a vizet, ő elzárja amikor elég neki. ha tusol fogom a tusolót mert elrepülne :D amugy egyedül mosakszik kb 2 honapja és most már a törülközés is egyedül. De a fenekét még törlöm :D ki ebben ki abban gyorsabb :D
2015. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

olyan 4-5 éves kortól egyedül mosakszanak

max a hátukat és a hajukat segítek megmosni

mivel fixre van beállítva a zuhany így elég csak kinyitni és jön a pont megfelelő meleg víz

2015. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 éves lesz, de még én engedem neki a vizet, mivel macerás beállítani, de ő tusol leginkább, ha a kádban fürdik akkor is én engedem neki! Megmosdani tusfürdővel meg tudja magát, a haját még én mosom, kislány egyébként!
2015. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!