Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékkonyhát vegyek a...

Milyen játékkonyhát vegyek a 3 éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék karácsonyra egy játékkonyhát.

Nagyon tetszik a fából készült, de az nagyon drága, műanyagból milyet, milyen magasat, típusút nézzek?



2015. nov. 13. 09:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, most én is ledöbbentem az első válaszokon... Igaz az én fiam egészen idáig (2.5 éves) nem játszott ilyesmikkel, de most volt 1 éves a húga és ő edénykészletet meg ilyesmiket kapott és a fiam megőrül a játékokért. Imád főzni, kóstolgatja, sózza, ilyenek. Olyan butaság ez a fiús-lányos játék dolog, azt kell nézni hogy ezzel is fejlődik, tanul új dolgokat, én még örültem is hogy a fiamat érdekli mert végre lehet vele kicsit mást is játszani nem csak autót tologatni. Mi egy műanyag babakonyhát vettünk múltkor a vásárban, használtan, Boss márkájú (vagyis ilyen matrica van rajta), utóbb kiderült hogy barátnőm is ugyan ezt vette fél éve a kislányának.
2015. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

nem furcsa egyáltalán, nem ő az egyedüli. :)

nem tudom miért kell a játékokat nemhez kötni.

2015. nov. 13. 15:45
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyen hozzászólásokat... a fiam 15 hós és imád fűzöcskézni.. :) meg takarítani. Játék felmosóval seprűvel játszani. A többit meg már lesemerem írni 😃 babája is van :)
2015. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk konyha is ,és zöldségespult is van .3 éves fiú. Itt a szerepjáték a fontos...
2015. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!