Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogyan oldanátok meg?

Ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Párommal együtt élünk, külföldön dolgozik, hétvégenként jön. Mindkettőnknek vannak kisgyerekei - az övéi (nyilván) az anyjukkal élnek ( kicsikről van szó, az övéi 4 és 6, az enyéim 6 és 9). Gondot okoz azonban, hogy a betegségek idején nem tudjuk összeterelni a népeinket, mert félő, hogy ugye elkapják egymástól - ilyenkor alig találkozunk hétvégén. :(

Aki hasonló élethelyzetben van, hogy oldja/ oldaná meg?


2015. nov. 16. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha hétvégenként találkozok, az nem együttélés, de mindegy.

Ha nálatok beteg valaki, akkor nem viszi oda a gyerekeit, ha még az ő gyereke beteg, szintén nem viszi oda. Ezen mi a bonyolult?

2015. nov. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1:1 azt írnám mint az első válaszoló.
2015. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem "bonyolult", hiszen ez van most is.

De van egy közös kisfiunk is, aki pl igencsak hiányolja az apukáját - ahogy én is a pasimat.

2015. nov. 16. 09:51
 4/17 A kérdező kommentje:
Tehát akkor: mondom inkább úgy, hogy azokhoz szól a kérdésem, akik együtt élnek a párjukkal, de mindegyiküknek vannak kisgyerekeik az előző kapcsolatukból ÉS tudják, hogy a kisgyerekek rengeteg betegséget szednek össze ősszel/télen ÉS szeretik is a párjukat/szerelmesek belé ÉS szeretnének velük lenni.
2015. nov. 16. 10:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

na igen, ez hol együttélés? ha nem betegek a gyerekek akkor is csak heti 2 nap vagytok együtt.

nem attól hiányzik neked, hogy ha betegek a gyerekei akkor velük vannak és nem veled, hanem attól, hogy külön éltek. költözzetek össze és megoldódik a probléma, menjetek ki hozzá vagy váltson munkahelyet

2015. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

együtt élünk közös gyerekekkel.


Ha a nagy beteg, hazahozza az oviból attól még otthon lakik nem rakom ki, a kicsi meg vagy elkapja vagy nem és fordítva ugyanez, mint ahogy én is...


sztem túl gondoljátok a dolgot, ha együtt akartok lenni akkor megfázás egyéb alap betegségekkel én összeengedném a ygerekeket...............

2015. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Na, akkora megoldasok:

1, Apuka egyik napot az egyik családnál tölti, másikat a másiknál.

2, Apuka egész hétvégét az egyik családnál tölti, a következőt meg a másiknál.

3, Apuka a hétvége mindkét napját mehosztja a két család között.

Mondjuk ezek már nem olyan kicsi gyerekek, hogy annyira sűrűn betegek legyenek.... Plusz a megfazas nem fertőz, azzal simán lehet együtt lenni

2015. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Illetve van megegyezik megoldás : kikoltoztok külföldre és akkor együtt vagytok egész héten, hétvégente meg jár a másik családhoz látogatóba
2015. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha 2 saját gyereked közül az egyik beteg, kiteszed az utcára, hogy a másikat meg ne fertőzze? Gondolom nem.

Hol van a párod ilyen esetben? Ha együtt éltek, akkor hozzátok viszi haza, nem?

2015. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mivel alapból több gyerek lakik otthon, nem értem a problémát. Ha már van három otthon, akkor a másik kettő miért gond? Ápolatlanok vagy miért fertőznek jobban mint a te gyerekeid?

Ha meg vmelyik gyereke beteg a párodnak, akkor nyilván nem kell lázasan cibálni ide-oda, nem lehet megbeszélni az anyjával hogy köv. héten pótolja az apás hétvégét?

Illetve azt végképp nem értem, minek kellett közöset vállalni ha nem is éltek együtt normálisan és a meglévő gyerekekre meg egymásra se jut elég idő? Aztán utána csodálkozni h a gyerek hiányolja az apját:(

2015. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!