Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mely rajzfilmeket nem engeded...

Mely rajzfilmeket nem engeded nézni kisfiadnak/lányodnak?

Figyelt kérdés
Hány éves a kicsi?
2015. nov. 17. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Gyerekeim a Jimjam-et nézik, azon nincs olyan mese, ami nem nekik való szerintem. Illetve Youtube-on szoktak nézni Bogyó és Babócát, UKI-t, Pocoyo-t, Whheels on the bus-t.

Néha nagyszülőknél az M2 megy, mert nincs másik mesecsatorna, de ott vannak elég "fura" mesék, azok nem is érdeklik őket alapból.

Aa nagyobbik 3 éves, a kicsi 15 hónapos, ő csak 2-3 percig nézi a mesét ha arra jár éppen, még nem érdeklik, inkább könyvet lapozgat.

2015. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az enyém már nagyobb, 8 éves, de amihez mindig is ragaszkodtam, hogy az ilyen tipikus vizuális és szellemi igénytelenséget nem nézheti, mint pl. a Nagyfater bátyó, ez volt a legelső mese, ami felkerült a tiltólistára, mert egyszerűen hihetetlen módon degenerált rajzfilm. El nem tudom képzelni, hogy ezt ki találta ki gyerekeknek.

Egyébként nyugodtan nézhet jóformán bármilyen mesét, nem sokat kellett eddig megtiltanom, bár őt főleg az ilyen szuperhősös dolgok érdeklik, Batman, Pókember, stb., meg a Star Wars rajzfilmek, ezeket nyugodtan nézheti.

2015. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi letöltjük a meséket, és előtte megnézzük, hogy nincs-e benne agresszió.

A lányom különösen érzékeny, még a Hófehérkétől is fél.

Ami tiltólistás, pedig nem is gondoltam volna:

-Hello Kitty: van benne egy olyan rész, hogy elfelejtenek elmenni érte az oviba. Na, köszi, eddig nem félt a gyerekem, hogy otthagyom, most már igen.

-Micimackó és a Zelefánt: pedig olyan édes, de a mese után egymás nyakára hurkoltak mindent, amit találtak, félelmetes!

2015. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8 és 6 évesek. A Nagyfater bátyó, Sanjay és Craig, Parkműsor, amit nem nézhetnek meg, a Nagyfater irtózatosan gagyi, a másik kettő meg szerintem nem ilyen korú gyerekeknek való.
2015. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!