Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor sminkelem magam és...

Amikor sminkelem magam és készülődök reggel miért jön hozzám a kisfiam, hogy sminkeljem ki őt is?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy a nővérét soha nem érdekelte annyira mint őt.
2015. nov. 18. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg :). Miért találod érdekesnek, kisfiam? Ha meg tud már kérni, hogy sminkeld ki, akkor erre is fog tudni válaszolni. Egyébként gondolom csak olyan típus, hogy érdekli minden...
2015. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem. Nem mondta meg. Nyolc éves és nagyon érdekli a körömfestés is. Neki lehet hogy új dolog ez.
2015. nov. 18. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Másolja a szülőt vagy a nővérét.


A férjem mesélte, hogy kb 7-8 lehetett, amikor az anyja magassarkújában, a nővére pörgős szoknyájában és egy blúzban illegette magát a tükör előtt és aznap Katikának kellett szólítani. Szereppróbálgatás, semmi több.


Én is kötöttem az ebet a karóhoz, hogy állva akarok pisilni és borotválkozni, ahogy apám. Az állva pisilésről eszköz híján lebeszéltek, de kaptam egy védőkupakos borotvát és azzal lehúzhattam az arcomról a borotvahabot és marha boldog voltam.

2015. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lesz tőle baja? Amúgy is annyira lányos.
2015. nov. 18. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem ettől lesz meleg...

Azért lányos,mert valószínű a nővére van rá nagy hatással.

Tesóméknál is a nagyobbik a kislány,és az öccse néha ugyanúgy nyávog és rinyál,mint a nővére! :-)

2015. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz tőle. Meleg sem lesz tőle. Pontosabban fogalmazva: nem ettől lesz meleg. Természetesen lehet az. De az sem tragédia normális csaladban. Amúgy szerintem ebben semmi nincs. Lehet,hogy mesterfodrász vagy profi sminkes lesz. Ez érdekli. És ez miért akkora baj neked? N31
2015. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ettől lesz meleg a gyerek, bár nem értek a témához de szerintem aki meleg az úgy születik, nem attól lesz az hogy látja az anyukáját szépítkezni. Nekem 2.5 éves a fiam, kiszeretné festeni a körmét, csatot kér a hajába, fésüljük a haját, fülbevalót szeretne, de csak azért mert ezt látja tőlem is.

Ne aggódj ezen, nem baj ha érdekli, ilyenek a gyerekek, másolják a szülőt.

2015. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert nagyon szeret és azt akarja átélni, amit te
2015. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert utánozza az anyját, ennyi. Az én fiam sokáig ki volt borulva, amikor a lányomnak vettem egy szép hajdíszt, hogy ő miért nem kapott. Ellopta és a hajába tűzte. Vicces volt.

De azért ennyi idősen már tényleg fura, beszéld meg vele. Mi az, hogy kérdezted, nem válaszolt, kérdezd meg újra.

2015. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!