Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves szulok. Van egy 4 eves...

Emanuella borics kérdése:

Kedves szulok. Van egy 4 eves kisfiam, , gond az hogy sokszor nem hallgat ram, vagy nem akar. Mit lehet ilyenkor tenni? Igaz en 6 hetente kin dolgozok nemetbe, , az lehet gond?

Figyelt kérdés
Pl oviba menes reggel siras rivas, veszekedes, , parom mondta mig ok vittek nem volt ilyen gond.

2015. nov. 25. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet, miért nem hallgat rád. Rajtad is múlhat, ahogyan megnyilvánulsz, amit érzel, valamint a tudatalatti elfojtott emlékeiden is múlhat, és a gyermeket ért hatások szintén belejátszhatnak.
2015. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat pedig nagyon jol kijovunk egymassal...de vannak idoszakok h jaj ...parszor mondta h az apjat jobban szereti stb ,,nagyon rosszul eset
2015. nov. 25. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Büntet, mert itt hagyod. Mennyi időt vagy kint ilyenkor?

Az én fiam mindig akkor ilyen, ha egymás után több napig úgy jön ki, hogy keveset tudok vele lenni. Pl. hétvégén az apukájánál van (elváltunk), és utána hét elején dolgozom. Utána kicsit mindig megbolondul. Az egyetlen ellenszer az, hogy sokat foglalkozom utána vele, csak rá figyelek, szeretgetem. Pár nap, és megjavul mindig.

2015. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat en hat hetig vagyok kint hat hetig ohol..vannak azert dolgok amikben nem engedek,,en nem tudom hogy tudnam raszoktatni hogy egyen ,,egyszeruen nem akar pl hust fozelekeket,,,tejtermemeket eszi meg gyumolcsot,meg a viselkedesevel kapcsolatban jo kisfiu ,de van mikoe egyszeruen elmen a fule mellet,en meg sajnos nagy hangu vagyok>(
2015. nov. 26. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!