Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Munka/bölcsi után du/este más...

Munka/bölcsi után du/este más hogy csinálja, hogy van energiája a gyerekkel (fejlesztve) játszani v tartalmas időt tölteni naponta?

Figyelt kérdés

gyerekem még csak bölcsis(beszoktatás), még nem dolgozom.

de nekem ez a fél nap ottlét is úgy leszívja az összes energiám, hogy dolgaim elintézése után hazaérve abból állok csak szinte hogy örülök, ha pelenkázok, etetk, nemhogy még játszani vele, néha makogok valamit gey-két könyv kképeiről mert hozza elém, de én félhulla vagyok kávéval is, este meg már szabályosan ingerült is.


ha meg inden erőm összeszedem és próbálkozok, csak sírás lesz belőle :(

pl a képeskönyvében soha nem veszi észre a hajót, repülőt, csak az auót, vonatot, így gondoltam előbányászom neki a régi repülőm,a színe is mint a könyvben, erre nem működik, hiába töltöm, a gyerek meg rámarkolt és ugye érzékeny szerkentyű..és ideges lettem az egésztől és nagy sírás lett csak a gyerek részéről is az egészből...és nem egyszer járok így! :(


2015. dec. 1. 22:00
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

én nem pontoztam senkit.

én minden tanácsot szívesen veszek.

2 hete járunk a bölcsibe.


össze vissza van kavarva a gyerek.

egyrészt hogy addig sír míg vissza nem megyek.

de van, amikor hamarabb mentem be(pedig fokozatosan nyújtani kellene az időt)

és volt, hogy haza is vittem amikor visszajöttem, mert annyira sírt, viszont vissza akart menni játszani, amikor öltöztettem..

aztán ugye az ünnepek miatti kiesés miatt megint meg lenne kavarva..beszoktatnánk nagy nehezen aztán szünet..


ill ha most kivenném, hogy inkább januárban kezdjünk, akkor meg hiányozna neki a bölcsi, mert alapvetően szeretné, igányelné, csak velem együtt..én meg nem bírom minden nap játszóházba vagy játszóbölcsibe hurcolni, sőt, azzal megint megkavarnám, hogy ott vagyok vele, de alapvetően látszik a gyereken, hogy igényli a "közeget" nem mindig itthon szinte csak velem relatíve 4 fal között.

(férjem szinte itthon sincs, ha van, akkor, eszik, alszik és ennyi, annyit dolgozik)

2015. dec. 3. 21:55
 32/32 A kérdező kommentje:

hogy szoktassa vissza az esti tejitalra?

szerintem kell ennyi vitain, pláne manapság, hogy alig eszik egész nap..

2015. dec. 3. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!