Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Unico vs Lego Duplo építőkocka?

Unico vs Lego Duplo építőkocka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tapasztalatra lenne szükségem. Kislányom kapott 2db Lego Duplo készletet. Nagyon szereti,most készülünk neki egy alapcsomagot vásárolni. Viszont a napokban olvastam,hogy az Unico kockákkal is össze lehet építeni a Duplo,és ugye az azért jóval olcsóbb. A minőségére kennék kíváncsi! Van olyan jó,mint a Lego?
2015. dec. 8. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnak sok Duploja volt annak idején. Néhány lányos készlettel akartuk kiegészíteni, és mi is az Unico-t választottuk, kár volt. Összeépíthetők, szép színesek, de talán ennyi az összes előnye.

Míg a Duplonál festett elemek vannak, itt a képes elemek csak matricával ragasztottak. Könnyebben hajlik, törik, míg a Duplonál sosem tapasztaltunk ilyet. Ráadásul a figurák arcáról hamar eltűnnek a vonások, egyszerűen lekoptak...

Ilyet vettünk: [link] meg ilyet: [link]


Azóta nem veszünk mást, csak Duplot. :)

2015. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a Duplo vált be. Nekem van 25 éves készletem, azt örökölte meg és kapott hozzá újakat. 25 év után is tökéletesen használható, egy elem kopott csak meg picit.
2015. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal rosszabb minőségű, mint a duplo.
2015. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,azt hiszem meggyőztetek ;) Marad a Duplo :) Megy a zöld kezecske!
2015. dec. 8. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
A duplo szuper minőségű. Nekünk is van vele összeépíthető mega blocks (thomasos), meg se közelíti.
2015. dec. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!