Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lesz baja az emésztésének?

Lesz baja az emésztésének?

Figyelt kérdés

Rokonoknál voltunk látogatóban. Nagyon finom csokis sütit csináltak, én nem önuralommal csak egy kis szeletet ettem belőle (kalória miatt).

A 19 hónapos gyerek viszont, mint egy cuki kutya, körbekunyerált mindenkit. Mire észbe kaptunk, lenyomott vagy 5-6 szeletet belőle apránként, mindenkitől kunyerált egy keveset. A receptre rákérdeztem, főként étcsoki van benne, több táblányi.


Mire számítsak, mennyire fogja megülni az emésztését? Vagy esélyes egy komolyabb székrekedés nála? Alapvetően teljesen jó az emésztése, enni is normálisan szokott. De ilyen mennyiségű édességet nem kap egyszerre.

Igen, eltoltuk, mert a beszélgetésben nem figyeltünk oda, se mi, se a vendéglátók, hogy 6-7 embertől is sorban kunyerált és mindenki adott neki.


Esetleg holnap kapjon nagyon rostdús ételeket ellensúlyozásként?


2016. jan. 1. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

jajj, ne csinálj ebből ekkora ügyet! majd meglátod milyen hatással lesz rá, remélem semmilyen mert legközelebb letiltod :D lehet holnap nem kakil, de abból sem lesz semmi gond, majd holnapután bepótolja.

egészségére! :)))

2016. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, egyszer belefér, hogy "bulizzon", jelenleg úgy, hogy telenyomta magát sütivel.

Csak a rokon eü-s és neki volt egy félmondata, amikor rájöttünk, hogy fél tálca a gyerekben tűnt el, hogy "hááát, lesz itt pár nap dugulás...".

Ha a gyereknek nem okoz panaszt, akkor nem érdekel, de kicsit tartok attól, hogy hasfájás lesz esetleg belőle.

2016. jan. 1. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki rostost, joghurtot, gyümölcsöt. Hátha segít. :)
2016. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megfogja a hasát.Más baja nem lesz.
2016. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!