Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudom be adjam oviba, ti...

Nem tudom be adjam oviba, ti beadnatok?

Figyelt kérdés
3es fel eves de csak most kezd beszelni,nagyon szeretne oviba menni,szobatiszta de csak en ertem ha wc-re kell mennie...felek ha baleset tortenik az oviban hat utana nem akarna menni-nagyon erzekeny kis lelke van:)vagy csak en lihegem tul a dolgot?nyugtassatok meg hogy minden rendben lesz:))koszi a valaszokat
2010. márc. 25. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Igen, szerintem túlaggódod! :)

Már elég nagy az ovihoz, szüksége van rá, pláne, ha már ő maga is kéri, hogy mehessen.

A beszéde majd kitisztul, ha meg nem, akkor pont az oviban ott lesz helyben a logopédus, aki tud segíteni.

Hidd el, megbírkóznak ezzel az óvónénik.

2010. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi:)) az elsovel nem aggodtam ennyit:)14 ev korkulombseg van kozottuk,fiatalabb voltam es ugy latszik lazabban vettem a dolgokat:))))
2010. márc. 25. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, az óvónők meg fogják érteni hamar, hogy mit szeretne mondani. A fiam beszédét is csak én értem általában, meg a bölcsiben a gondozónők. Ja, amúgy ő két évesen kezdett beszélni, és amikor bölcsibe került, akkor hirtelen el is kezdett mondatokban beszélni. Szóval a beszéd szempontjából nagyon jó, ha közösségben van.

És amúgy meg amikor beszoktatod, úgyis hallani fogják az óvónők, hogy mit mond, amikor vécére kell mennie, és akkor még te is ott leszel, szóval ezen ne aggódj.

2010. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp írasd be ,csak jót tesz neki. Az óvónénik majd mindent megoldanak hidd el! Egy óvónéni.
2010. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csajok, koszi mindenkinek !!!talaltam munkat ugyhogy muszaly mennie,remelem minden ok lesz:))
2010. márc. 27. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!