Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Ti mennyire engeditek...

Szülők! Ti mennyire engeditek lányos játékokkal játszani a fiatokat?

Figyelt kérdés
De azt is kérdezhettem volna, hogy a lányotokat mennyire engeditek a fiús játékokkal játszani?
2016. jan. 9. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy lányom van, és egy fiam. :) Innentől nincs kérdés. :D

Természetesen játszanak egymás játékaival, sokat játszanak közösen.

2016. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most vettünk babát a 2 éves fiunknak. Szereti. Ahogy az autókat is.
2016. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi rossz, ha a másik nem játékaival játszik. Én is szerettem autózni, az öcsém is sokat babázott velem, egyikőnk se lett meleg. Teljesen normális dolog, hogy kipróbálják egymás játékait, ezzel is tanulnak.
2016. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam autómániás, de szerintem semmi gond nincs a lányos játékokkal sem.
2016. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy lányom és egy fiam van nekem is, hülyén venné ki magát, ha nem hagynám őket egymás játékival játszani. Ennek ellenére, érdekes, hogy mennyire máshogy játszanak, a fiam a babákkal is harcosat játszik, a lányom meg óvodásat a kisautókkal.
2016. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez miert kerdes egyaltalan?
2016. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Direkt szoktak az ovikba öltözősarkot készíteni, ahol nyugodtan felveheti a kisfiú a királylány jelmezt vagy a kislány a lovagi jelmezt. A gyerekek kíváncsiak.
2016. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiam és lányom van.

Fiam szokott a lányom konyhájában "főzni", meg nézegeti a babáit, lányom meg nagyon szereti a kisautókat tologatni.

Igen, engedem őket. Miért kellene tiltani?

Anno én rengeteget autóztam és fociztam öcsémékkel és nem lettem leszbikus. :D

2016. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lànyo jàtèk mint baba vagy barbi baba? Ilyen nincs kisfiamnak,de ha ismerősöknèl simàn jàtszik ilyenekkel,mondjuk a lego a favonat ès a konyhàja a kedvence. Szerintem nincs azzal bsj ha ellenkező neműeknek valò jàtèkokkal játszanak.
2016. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs fiús meg lányos játék, egy fiú ugyan úgy játszat szerepjátékot egy kiskonyhában vagy altathat babát és a kislányok is miért ne tologathatnának autót?!

Nekem fiam és lányom is van, mindkettő játszik mindennel. A lányom konkrétan jobban értékeli az autókat, a fiam meg imád főzni a kiskonyhában és szokott babát is ringatni, viszont azért a kedvenc egyértelműen a traktor és autók.

2016. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!