Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan szülő akinek...

Van itt olyan szülő akinek alvajár a gyereke?

Figyelt kérdés

Szerintem az enyem alvajar. Tegnap ejszaka velem aludt,apukaja nem volt itthon. Ejszaka arra lettem figyelmes,hogy konkretan megprobal atmenni a falon.... Tapogatta,nezegge,ment volna tovabb rajta csak persze nem birt. Aztan rajott h ez nem fog menni es elkezdte tapogatni a parkanyt. Direkt nem szoltam,mert mar regota szerettem volna meglesni h mit csinal ilyenkor. Persze az ablak dolog mar sok volt es szoltam h jojjon lefekudni. Jott is. Regen is volt h felebredt az agyaban es keresgelt valamit. Az ajtajabol neztem de nem vett eszre.


Volt hogy hajnali 2 kor kijott a nappaliba tv-t nezni(????).


Ez alvajaras? Kinovi? Rendesen kezdek felni,hogy mi jon meg. 4 eves.


2016. jan. 23. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Enyem szinten ilyen..mig kisebb volt sokszor kellett kiszedni a szekrenybol mert oda akart menni wc-re vagy a komodba kotoraszott..amit irtal olyan is volt hogy az ablakon akart kimenni! Mar egyre ritkabban van ez kb havi 1-2 alkalom de olyan honap is van,hogy nem jarkal. 10 eves elmult es kb olyan 3.5-4 evesen kezdte.Mondjuk az en lanyom rossz alvo is volt kb 7 eves koraig. Szerintem kinovi :)
2016. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajna nem tudom másolni

Aludj jól gyermekem c letölthető pdf-ben a 82. oldaltól ír az alvajárásról

2016. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!