Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem fura hogy...

Csak szerintem fura hogy elsős gyerekeknek saját facebook oldala van?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Van olyan anyuka, aki már a totyogó gyerekének is csinál, na az furcsa.


Szerintem nincs gond azzal, ha egy elsős gyereknek van. Nekem is van elsős ismerősöm, egy rokon kisfia. Nem ül a számítógép előtt egész nap és a szülők is tudják a jelszavát, nézik az ismerőseit és azt, hogy mit rak ki.

2016. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak szerinted. En sem engednem.
2016. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is fura. Főleg, ha ő kezeli.

Van olyan ismerősöm, aki minden gyerekének csinált, de ő kezeli mindegyiket. Illetve a legnagyobbét talán már nem.

Én mondjuk ezt is furának tartom. De ha a gyerek kezeli a saját oldalát, az még nagyon veszélyes is ilyen fiatal korban.

2016. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
14 év a korhatár eleve.
2016. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fura.
2016. febr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]



"A Facebookra regisztrálás alsó korhatára jelenleg 13 év. A 13 és 17 év közti felhasználók bizonyos korlátozások mellett használhatták eddig a közösségi oldalt, tartalmaikat csak visszaigazolt ismerőseiknek, illetve ismerőseik ismerőseinek tehették közzé."

2016. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ha regisztrálni akar egy gyerek senki nem ellenőrzi hogy a beírt születési év igaz-e..ez csak ennyi :) mindenesetre megnyugtat, hogy az enyém másodikas, és egyáltalán nem érdekli a számítógép sem, nemhogy a face
2016. febr. 14. 13:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak fura, veszélyes is... Na meg nem is túl indokolt egy elsős gyereknek facebookon keresztül tartani a kapcsolatot bárkivel is.
2016. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tom Benko ***** válasza:
Nem. Az a fura, hogy egyes szülők ezt nem ellenőrzik.
2016. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fura. Aki menő, annak twittere van. A gyerek nem halad a korral.
2016. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!