Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves gyermeketeknek...

3-4 éves gyermeketeknek milyen készítményeket tesztek a kenyérre?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül egészségmániából, hanem odafigyelés miatt én is úgy gondolom, hogy a felvágottak, húskészítmények, virslik nem biztos hogy emberi fogyasztásra valók (főleg a bolti, vákuumcsomagolt, de a házi hentesmester is hasonló alapanyagból csinálja a virslit).

Milyen kencét, feltétet raktok a kenyérre amit szívesen megeszik?



2016. febr. 22. 09:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Valóban az oviban is kapnak felvágottat és nem a legdrágábbat. Az itthoni étkezésen van a hangsúly.

Természetesen felnőnek a feldolgozott készítményeken is ahogy ezelőtti évtizedben történt (sajnos az onkológusoknak sok dolguk akad és ezután is fog), nyilván nem csak amiatt amit megeszünk.

Csak néhány variációt szerettem volna kérni -mint a tojás-, hal-, hús-, zöldségkrémek amiket megesznek a gyerekek is.

2016. febr. 22. 10:05
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
és aki írt ilyeneket, akár konkrét receptel az miért lett lepontozva amúgy? (gondolom nem általad kérdező)
2016. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
tényleg köszönöm a hozzászólásokat, de még nem pontoztam senkit - lepontozni pedig nem is szoktam
2016. febr. 22. 10:16
 14/16 anonim ***** válasza:
költői kérdés volt, általában megindokolni már nem tudják. sunyítanak.
2016. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mazli h olyan helyen dolgozom ahhonan igazi hazi huskeszitmenyeket lehet kapni :-)

(virsli felvagott krinolin parizsi stb...

Es ami a tobbiek leirtak fentebb lehetoleg ha sos akkor melle zoldseg

2016. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Amiket a kisfiam szeret mar 3 eves kora ota:

- Padlizsankrem

- Tonhalkonzerv osszekeverve aprora vagott paprikaval es kukoricaval, reszelt sajtal pici natur joghurtal

- Avokadokrem (felcsikozott piritoskenyer csikokkal, uborka csikokkal es sajt csikokkal szokta martogatni).

- Karfiolkrem (megparolod a karfiolt, jol lecsepegteted rolla a vizet, osszetorod krumpli nyomoval, fuszerezed, mehet bele aprora vagott voroshagyma, pici foghagyma es tejfol meg majonez. Mi nagyon szeretjuk piritosra kenve.



Kisfiamnal szinten nagy kedvenc ha veszek tortilla lapokat kenyer helyett es ebbe csavarom a toltelekeket. Pl: grillezet csirkemell aprora vagva salata levelel, reszelt repaval(lehet kukorica a repa helyett), pici natur joghurtal.

Szoktam neki rantottat sutni zoldsegekkel, rateszem a tortillara pici sajtal es felcsavarom neki.

Pici kremsajtal megkenem a tortillat es megszorom szonkaval meg aprora vagott uborkaval.


Virslit ritkan eszunk es a kisfiam azt szereti a legjobban ha a kesz pizzatestat (a hutot reszlegrol) kockara vagom, beleteszek egy lapka sajtot, ra a virslit, felcsavarom es 10-15 percig a sutobe teszem. A virsli atsul, a sajat megolvad es a pizzateszta elkeszul. Nagyon fincsi. :)

2016. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!