Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti adtok immunerösitöt a...

Ti adtok immunerösitöt a gyermeketeknek? Van értelme adni, ha sokszor beteg?

Figyelt kérdés
4 és 6 évesek. sokszor voltak betegek, hol az egyik lett náthás, hol a másik, aztán kezdödött minden elöröl. van értelme immunerösitöt adni?
2015. okt. 8. 14:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
gondolok itt arra, hogy jobb ha megerösödik a szervezete,és többször beteg, vagy jobb erösiteni a szervezetét? Természetes összetevökböl állo echinacenát adok nekik, ami bevállni látszik. Azon filozok, hogy örökké azt sem adhatom, és mi lessz, ha nem kapja, akkor minden kezdödik elöröl, pl. iskolás korban? szerintetek?
2015. okt. 8. 14:06
 2/14 anonim ***** válasza:
Én adtam. nálunk bevált
2015. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, adok. Tavaly nyáron lett csanás, ősztől tavaszig gyakorlatilag végig beteg volt. A sima köhögéstől a tüszős mandulagyulladáson át a bárányhimlőig minden volt. Tavasszal, mikor már 3 naponta betegedett le besokalltam és kapott Ribomunyl immunerősítőt, illetve nyár eleje óta kap grapefruitmag cseppet. Július eleje óta múlt héten lett először beteg.
2015. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én most a nahrin echinacea-t adom, igaz drága, de beválni látszik.azota nem betegek.
2015. okt. 8. 14:15
 5/14 vnebrigi ***** válasza:
Nekem van 1. osztályos és ovis gyerkőcöm. Én azt látom, hogy az oviból RENGETEG bacit összeszednek, hazahoznak. Míg mind a kettő gyerekem ovis volt, általában 3 hét itthon 1 hét ovi volt. De viszont "jót tett" ez a sok betegség. Most már hamarabb lezavarjuk a kisebb náthákat. Már október van, de a sulis gyerkőcöm egy napot sem hiányzott még betegség miatt :) Úgyhogy az iskolában már sokkal jobb lesz, nem lesznek annyira betegesek. Meg pláne nem bújnak úgy össze, mint az oviban. Én is adok most echinaceát, én homeo bogyót adok nekik, napi 5 golyócskát 2 hétig, utána 2 hét szünet. Plusz vettem nekik multivitamin készítményt, elég jó árban van, mert a másfél havi adag 1400 Ft és lactobacillus van benne a jó bélműködésért. Jutavit multivitamin immunkomplex. Nekünk ez így most beválni látszik. :) Remélem így is marad :)
2015. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És az immunerősítő mellé, még napi 2x100 mg C vitamint és 1000 NE D3 vitamint mindenképpen adnék, minden nap!
2015. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

14:15 ös válaszolo, szerinted van értelme adni akkor, mert tavaly sokszor egymás után voltak betegek, vagy hagytad öket "ismerkedni" a betegségekkel?jobb ha most sokszor betegek, és iskolás korban kevésbé lesznek?

vagy adtál korábban is a gyermekeidnek?

2015. okt. 8. 14:24
 8/14 A kérdező kommentje:
C vitamint tartalmaz az echinacea, mellé a D vit. cseppet adom nekik.de köszi
2015. okt. 8. 14:25
 9/14 vnebrigi ***** válasza:
Én folyamatosan adom nekik, úgy, ahogy írtam. 2 hétig adom és 2 hét szünet. Tavasztól őszig nem adok nekik multivitamin készítményt, azt csak szept 1 előtt 2 héttel kezdtük eddig. Én ezt már évek óta így csinálom. Ovis korukban hasztalannak tűnt, de példának írtam le, hogy mégis hatásosak, mert a legnagyobb gyerkőcöm idén kezdte a sulit és egy napot sem hiányzott még betegség miatt. 2 napig nagyon picit folyt az orra, míg a lányom, aki még ovis 1 hetet itthon volt. Tényleg igaz, hogy az iskolában már nem lesz ilyen durva a helyzet, mint az oviban. Erősödik az immunrendszerük, kevésbé terjesztik a bacit a gyerekek egymás közt, stb. stb.
2015. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.
2015. okt. 8. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!