Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudom vissza szoktatni...

Hogyan tudom vissza szoktatni a saját szobájába és a saját ágyába?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 éves. Január végén kórházba került 3 napra bizonytalan rosszullét miatt (eszméletvesztés). Onnantól, hogy hazajöttünk, mellettem aludt, mert aggódtam. Menet közben kiderült, hogy epilepsziás, kapott gyógyszert, amit 11 napja szed. Úgy gondolom, ideje lenne visszaköltöznie a saját szobájába, de ő persze erről hallani sem akar.

Sosem volt ilyen gondom, születése óta külön aludt. Most fogalmam sincs, hogyan kezdjek neki. Drasztikusan, vagy fokozatosan?


2016. márc. 5. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha pár napig ott alszol az ágya mellett, vagy amikor már elaludt kiosonsz?
2016. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az #1-vel. De úgyse jó a kislánynak, ha mesélsz neki alvás előtt?
2016. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden este mesélek neki. Nem igazán tudok melléfeküdni, mert amolyan félig emeletes ágya van. Vagyis az, csak nem olyan magas, ráadásul sátor van rajta. Elméletileg meg lehet fordítani, akkor hagyományos ágy lesz belőle. Akkor mellé tudnék bújni. De jelen pillanatban nem tetszik neki ez az ötlet sem.
2016. márc. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!