Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósom betegen jön a gyerekhe...

Anyósom betegen jön a gyerekhez, rendben van ez így?

Figyelt kérdés
Télídőszakban gyakran náthás/influenzás és ennek ellenére látogatja az unokát. Volt hogy a gyerek is nagyon beteg volt és akkor is eljötthozzá úgy, hogy ő is beteg volt. Akkor nagyon keményen rászóltam, semmit nem ért és a következő ilyennél is jön. Szólok, hogy legalább ne puszilgassa, de nem érdekli. Nagyon laza féltés szempontjából, meg különben is, kell a baci a gyereknek. Másfél éves a gyerek amúgy. Mi a véleményetek? Már nincs pofám szólni,ha ennyire idióta. Meg nem akarok haragot, mert amùgy meglennénk.

2016. márc. 13. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Húzzon szájmaszkot vagy maradjon otthon.

Oké, hogy kell a baci a gyereknek az immunrendszere miatt, de azt elkapja máshogy is, nem kell direktbe így menni hozzá.

És közöld vele, hogy ha legközelebb őmiatta lesz beteg a gyerek, mert odajön betegen, akkor lesz szíves ott is aludni és éjszakánként felkelni hozzá, napközben gyógyszerezni, illetve megvenni számára azt a sok gyógyszert és később, majd ha a sok antibiotikum kúrától kikészül a gyomra, akkor azt is lesz szíves rendezni.

Mert kb. ennyire nem mindegy, hogy egy gyerek mennyit beteg.

Amúgy miért nem beszéled meg a pároddal? Elvégre az ő anyja, csodálom, hogy őt ez nem zavarja...

2016. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Az elsőnek teljesen igaza van.
2016. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

"Nincs pofád?" És ezért esetleg a gyerek szenvedjen?

Most komoly hogy a saját gyereked kevésbé fontos, csakhogy nehogy összerúgd a port az anyósoddal?

Neked minek gyerek, ha nem nőttél fel?

2016. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felnőttem, talán ahanál fogva kellene kirángatnom a házból? Amikor rászóltam is űy puszilgatta,amikor azt hitte nem látom. Csak már elbizonytalanodtam, hogy én aggódom túl, de ezek szerint nem. Oké, hogy kell a baci, de nem attól lesz nagyon kemény a gyerek, hogy beteg ember megfertőzi gondolom.
2016. márc. 13. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha jön betegen, akkor, amikor belép, akkor szólj neki, hogy megint beteg a kedves mama? Akkor várj/on meg a lépcsőházban, és hozom a gyereket, mert így csak sétálni fogunk tudni, hiszen múltkor is elkapta. És betenném a babakocsiba, és úgy megjáratnám betegen a kedves mamát, hogy elmenjen a kedve ettől.
2016. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az anyósod ilyen tipus, hogy bármit mondhatsz neki, ő úgyis azt fogja csinálni amit ő akar. Nem az a lényeg, hogy másnak mi a jó, pl az unokájának, hanem az, hogy neki mi a jó, csak ezt nem az "önzésre" hanem a "szeretetére" fogja. :(

Tesóm anyósa pont ilyen... mindenkit leszar... totál mindegy neki mindenki, csak neki legyen mindig igaza és az övé legyen az utolsó szó. Lepattan róla minden. Tesóm férje is sokszor beszólt már neki, mindig megbeszéli vele a dolgokat, de kb. falra hányt borsó az egész...

Ez van. :(

2016. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!