Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Otthon hagynátok egyedül 6...

Otthon hagynátok egyedül 6 évest 2 órára?

Figyelt kérdés

6 éves múlt, lebetegedett, nekem meg muszáj holnap elmennem, nélküle.

arra gondoltam, hogy beteszek neki egy olyan mesét amit biztosan végig néz. nagymama 2 percre dolgozik, 20 percenként át tud ugrani ránézni, adni neki amire szüksége van. persze ez a b terv, abban bízunk, hogy elengedik arra a 2 órára, de ha nem, akkor így, ennyi idősen otthon mernétek hagyni?


2016. márc. 15. 11:34
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2016. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
79%
Nem, sőt, felelőtlenség! A bajhoz sajnos nagyon kevés kell.
2016. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2016. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
44%

Ennyi idösen max 5 percre, két órára semmiképpen sem.

Vagy vidd magaddal, vagy kérj meg valakit (szomszéd, ismerös), aki ott van vele, vagy oda tudja magázoz vinni addig.


Mellesleg ha ez kiderülne, akkor még igen komoly szankciókra is számíthatsz, akár még el is vehetik a gyereket töled! Ez böven kimeríti a kiskorú veszélyeztetését!!!!!

2016. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
79%
nem!
2016. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Osztálytárs, barát anyukája nem tud segíteni? Ti haveri körötökben valaki, aki ráér 2 órára? AKÁRKI? Mert kb. egy vadidegennel is nagyobb biztonságban van, mint egyedül. Egy hat éves még nem tud felelősen dönteni, túl kicsi. Viszont fizikailag képes veszélyes dolgokra anélkül, hogy a következményeibe belegondolna. Nem kockáztatnék. Szomszédokkal mi a helyzet? Nem hiszem el, hogy nincs senki a környéken.
2016. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 Thilas válasza:
84%
Nem.
2016. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
84%

Nem, ennyi idosen meg nem.

Kicsi meg.


Egyszer mi voltunk otthon ketten ocsemmel, en 7 eves lehettem o 4. Unatkoztam, nekialltam befejezni egy barkacsolt viragkarot, vege az lett hogy a nagykessel ugy megvagtam a kezem hogy a mai napig ott a nyoma.


Pedig meg betegek se voltunk, egyszeruen anyunak kenyelmesebb volt nelkulunk lemenni a boltba...


Ha vegkepp nincs semmi megoldas (bar szerintem lehet ket orara bebiszittert talalni), akkor inkabb vinnem magammal betegen mint otthonhagyjam.

2016. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
61%
1500.-/2 óráért már találsz bébiszittert. Ennyit nekem megérne a gyerek biztonsága. Nagyon nincs rendben, hogy ennyi idősen egyedül marad. Még egy játszóházba beadva is legalább valaki ránéz. Az is jobb, mint ez.
2016. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

azért ne túlozzunk. vagy nektek milyen a 6 évesetek? nem önveszélyes, nem csinál semmi magára veszélyest, egyedül olyan dolog miatt aggódom amire nincs ráhatásunk (pl egy zárlatos vezeték...).

próbálom megoldani, de eddig senki nem ér rá, dolgoznak a rokonok, ismerősök, barátok... egyedül abban bízhatok, ha a nagyit elengedik

2016. márc. 15. 11:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!