Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyedül hagynátok egy 15 éves...

Egyedül hagynátok egy 15 éves lányt 7 napra?

Figyelt kérdés

Én lennék a lány. Arról lenne szó, hogy nyáron Horvátországba mennénk kirándulni, én viszont nem szívesen mennék, mivel:

1. nagyon meleg helyre megyünk, én viszont nem bírom a meleget, teljesen kimerít és egész nap csak aludnék

2. fürdeni se tudnék, mert ha túl sokat vagyok napon a bőröm viszketni kezd, bevörösödik.

Tehát ha elmennék akkor is csak a szálláson aludnék. Szerintem ez pénzkidobás lenne, viszont apukám nem szívesen hagyna egyedül. Szerintem megbízható vagyok, eddig még soha nem adtam okot neki arra, hogy kételkedjen bennem + szerintem 7 nap nem sok idő, nem halnék éhen vagy valami... Mit gondoltok erről?



2015. máj. 14. 16:26
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
67%

Nem hagynám egyedül...

Dehogy mennék nyaralgatni úgy,hogy a lányom otthon ki tudja mit csinál. És nem csak azért írom mert te esetleg butaságot csinálsz,hanem azért mert másban sem bíznék meg... Betörő,pedofil,rabló stb... Isten ments. Megértem apudat!

2015. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2015. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Mondjuk én szívesen aludnék a mamámnál vagy valami, de még úgy sem akarja megengedni... Úgy érzem mintha nem bízna bennem, pedig tényleg nem adtam okot erre.
2015. máj. 14. 16:31
 4/50 anonim ***** válasza:
71%
Én 23 vagyok és simán egyedül hagytak pár napra 15 éves koromban. Furának tartom, hogy ennyire féltik a gyerekeket manapság. Akkor mikor szabad egyedül hagyni? Csak 18 éves kora után? Hát az röhej.
2015. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
83%

Ha tudom, hogy a lányomnak ilyen problémája van alapból nem Horvátországba szervezném a kirándulást.

Amúgy hét napra nem, max 2-3 napra hagynék egyedül egy 15 éves lányt.

2015. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Betörő, ugyan már... Faluban lakok, az utcánk tele van apukám barátaival, idős hölgyekkel...Azért nem ostobák, figyelnek a korombeliekre, főleg ha apukám felhívná a figyelmüket arra, hogy egy hétig egyedül vagyok...
2015. máj. 14. 16:36
 7/50 anonim ***** válasza:
80%

Igen! Lehet h megkernelek h egy barátod aludni ott (meg jol is érzed magad , mint szülő pedig biztonságban erzem a gyerekem)

Valószínűleg minden este felhívnálak v írnék smst hogy minden rendben van e

2015. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
77%
naptej...
2015. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Hidd el, a naptej sem segít. Kiskoromban sem bírtam erős napfényen lenni, ahogy most sem. Persze hiába magyarázom ezt apukámnak, ő nem tudja milyen kellemetlen amikor az egész bőrfelületem olyan szinten viszket és éget, hogy véresre tudnám vakarni...
2015. máj. 14. 17:05
 10/50 anonim ***** válasza:
89%

Simán. Hagynék otthon kaját, akár lefagyasztva, pénzt, telefonja meg gondolom van. Azért egy 15 éves már csak nem gyújtja magára a házat. Engem már fiatalabb koromban is simán egyedül hagytak aztán valahogy túléltem...

Am valószínűleg fény vagy meleg allergiád van, nekem is hasonló van, szörnyű dolog. Allegra fortét szedek rá. Reggel beveszem és teljesen tünetmentes vagyok, és nem álmosít.

2015. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!