Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Strandon egyedül hagynátok 4...

Strandon egyedül hagynátok 4 éves kislányt, amíg elmentek WC-re?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi esetre sem. sem a pokrócon, a vízben meg pláne nem.
2012. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem. És nem szeretem ezeket a kérdéseket, mert úgyis lesz aki azt válaszolja, h milyen hü.je és félős az, aki 5 percre nem mer egyedül hagyni egy gyereket. Én igen, ilyen félős vagyok.
2012. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem..se kislányt, se kisfiút.
2012. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp. Vinném magammal a wc-re. Voltunk már így, csak nem strandon. 4 éves kislány anyukája.
2012. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

nem

a megyénkben pont nemrég halt meg egy 3-4 év közötti kisfiú,az apja elment wc-re,addig ő meg jól belefulladt a vízbe

2012. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igaz, hogy egy négyévesnek el lehet magyarázni, miért veszélyes egyedül a vízben, és meg is érti, de olyan nagy a csábítás, hisz minden gyerek imád pancsolni. Túl nagy a kísértés neki, és túl veszélyes.
2012. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám, vinném magammal.
2012. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én sem hagynám, csak kíváncsi voltam más anyuka véleményére is.

Igazából férjem volt az "elkövető", én a szállásra mentem a picit altatni, ők ketten maradtak lent és este mesélte férjem, hogy amíg elment wc-re, addig a lányunk ottmaradt a pléden egyedül.

Szerintetek ilyenkor mit csináljon? Vigye magával a férfi WC-re? Ahhoz gondolom, már túl nagy a lányom 4 évesen.

Kérje meg a szomszédokat, hogy figyeljenek a gyerekre?

2012. aug. 25. 13:09
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Vagy elkíséri apukát a toalett bejáratáig és ott megvárja, kb. 2 perc egy pisilés + kézmosás, vagy meg kell kérni valakit a strand személyzetéből. Pléden nem hagynám semmi esetre sem, ha megérti, ha nem, hogy maradjon ott, amíg apa vissza nem jön.
2012. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a víz veszélyes, mi van ha nincs időérzéke, és mégis megijed, hogy hova lett apa, elindul megkeresni, eltéved, elrabolják, molesztálják, vagy egyszerűen csak megijed, hogy egyedül maradt. Annyi minden történhet akár kisfiúval, akár kislánnyal. Valahol igaza van az egyik hozzászólónak, az ember nem lehet elég parás ha egy kisgyerekről van szó.
2012. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!