Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok hagymát nyersen 1,5-2...

Adtok hagymát nyersen 1,5-2 év körüli gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Van a kertben újhagyma, vajon nem fájdulna meg tőle a pocija? Hagymát nyersen még nem evett. Ti szoktatok adni?
2016. márc. 18. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Görög salátát ha csinálok hús mellé, abban van nyers lilahagyma és a körözöttbe is szoktam tenni apróra vágva. 2 éves, de tavaly nyáron is grilleztünk már és akkor tuti evett már nyers hagymát. Nem szokott sírni étel miatt, így gondolom nem gond sem a hagyma, sem a puffasztó kelkáposzta/bab stb neki már.
2016. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Adtam volna, ha megette volna. Nem ette.

Szerintem nyugodtan megkóstolhatja. unokaöcsi 1 évesen a vöröshagymát ette, az volt a kedvenc csemegélye vékonyra szeletelve :)

2016. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1,5 éves elmúlt és elég sok nyers zöldséget odarakok elé, amikor hideget eszünk (retek, kígyóuborka, újhagyma, paprika stb.), de a lelkes beleharapás után általában visszautasítja, így többnyire falatkákba csempészve eszi. :)

Nem hiszem, hogy megenne olyan nagy mennyiséget, amitől megfájdulna a hasa.

2016. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Az én lányom egy UFO. Már másfél évesen magában eszegette az újhagymát (nem én adtam neki, hanem szó szerint kitépte a kezemből, hogy neki az kell). Most 3 éves, és lilahagymát nassol, szintén magában. Soha nem fájt tőle a hasa...
2016. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor megkínálom majd vele :)
2016. márc. 18. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!