Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam egyáltalán nem akar...

Kisfiam egyáltalán nem akar motorozni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Klasszikus "kismotoros" korban van, nem ismerek olyan gyereket aki nem szerette volna, beleértve engem is és minden ismerősöm gyerekét. 2 éves lesz másfél hónap múlva. Van neki, ráül, de két hajtás után leszáll róla és nélküle megy... Minden vele egykorú kisfiú azzal megy itt a lakótelepen, de neki esze ágában nincs. Már le se viszem. Lehet mégis vinnem kéne még minden nap és egyszer rákapna?
2016. márc. 20. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd. De neked miért gond, hogy motorozzon? Olyan, mintha elvárás lenne részedről. Ha nem motorozik, akkor nem. Egyébként biztos, hogy megfogja szeretni. Lehet, hogy 1 hónap múlva le sem száll róla.
2016. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
egyszeruen mas erdekli, nem problema :) nem torvenyszeru, hogy minden kisfiunak motorozni kene. ha ennyi idosen nem tudna jarni, akkor az nem lenne normalis, de itt nem fejlodesi problema vagy visszamaradas van, hanem csak nem foglalkoztatja egy jatek.
2016. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én fiam se akart a böcsiben kapott rá végül...
2016. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond, ha nem azt csinálja, amit a többi gyerek? Nem érdekli. Lehet, hogy később érdekelni fogja és akkor majd le sem akar szállni róla, de ha nem így lesz, azzal sincs semmi gond. Eszedbe ne jusson olyan badarság, hogy ez "nem normális".
2016. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én utálom az okostelefont. na ez kb. pont olyan...

enyém se szeretett motorozni különösebben, nem is cipeltem. 2 éves korában kapott egy rollert, azt imádta

2016. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem egyformák a gyerekek! Az én fiam például nem szereti az autókat...sztem én jobban rajongok értük :)

Viszont harc és fegyverv"mániás"...

2016. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne bándd! Állítólag nem is tesz jót a lábuknak. Esetleg tanulóbicikli? Az lehet hogy érdekli. Vagy majd a roller, ahogy más is írta. Valami úgyis tetszeni fog neki!
2016. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze,hogy normális,miért ne lenne?

Ha nem akar,hát nem akar,nincs ezzel semmi probléma.

Egyébként változhat még bőven,később is rákaphat..

Én pl. meg már alig várom hogy ki nőjenek a motoros korszakból.

Száguldanak mint az őrült,folyton stresszben vagyok,hogy félreállnak-e ha jön autó (felénk csak az úttesten lehet,nagyon rossz a járda),zörög,mint a fene...:/

2016. márc. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, már 7 éves a fiam, de szerintem pár száz métert, ha motorozott anno. Őt sem érdekelte. A két lányom használta a motorokat inkább.

Ugyanez volt a háromkerekű biciklivel is. Inkább futóbicikli vált be.

2016. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Minden kisfiú szeret motorozni két évesen? Nem kell általánosítani. Minden ember szereti a tejet? Lehet ő nézelődni, sétálni szeret! Tudod hány dolog lesz még, amiben el fog térni a játszótéri gyerekektől? ELFOGADÁS!
2016. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!