Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam egyáltalán nem akar...

Kisfiam egyáltalán nem akar motorozni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Klasszikus "kismotoros" korban van, nem ismerek olyan gyereket aki nem szerette volna, beleértve engem is és minden ismerősöm gyerekét. 2 éves lesz másfél hónap múlva. Van neki, ráül, de két hajtás után leszáll róla és nélküle megy... Minden vele egykorú kisfiú azzal megy itt a lakótelepen, de neki esze ágában nincs. Már le se viszem. Lehet mégis vinnem kéne még minden nap és egyszer rákapna?
2016. márc. 20. 20:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Megértem a válaszokat, igazából bennem sem merült volna fel, hogy nem "normális" ha tényleg nem azt látnám mindenhonnan, hogy az ő korabeli gyerekek közül mindenki motorozik.

Másrészt praktikum miatt is jobb lenne, állítólag jobban "irányíthatóak", értsd úgy jobban jönnek veled a kismotoron, mint két lábon. És nálunk nagy gond, hogy sosem akar arra jönni amerre mennünk kéne, a kezemet nem hajlandó megfogni, és 2 anyuka is van a házban aki mondta, hogy amikor elkezdtek motorozni akkor már jöttek utánuk. Gondoltam így könnyebb lenne :)


Köszönöm a válaszaitokat :-) Elfogadom. Igazi ikrek ;-)

2016. márc. 21. 09:39
 12/13 anonim ***** válasza:

A kisfiamat egy csomó dolog nem érdekelte abban a korban, amikor elvileg "érdekelnie kellett volna". Már ha ezt meg lehet így fogalmazni, mert ugye az érdeklődési kört nem lehet rákényszeríteni valakire. Most, hogy a kistesója csinálja ezeket a dolgokat, egyfolytában megy a vita mindenen, mert mindkét gyereke ugyanezt akarja csinálni.


Szerintem ezen ne aggódj, ettől nagyobb baja ne legyen az életben.

2016. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akar menni, azt önmagában a motor nem oldja meg. Gyalog legalább lassabb, vagy nem bír annyit futni, mint ahogy motorral repeszt a nem jó irányba. Van azért előnye is. Én végig azon imádkoztam, hogy bár ne szeretné, mindig nagyon féltem, hogy bukik vele és kitörik a foga, mint egy rokon kislánynak.
2016. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!