Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Otthon lévő anyukák kicsi...

Otthon lévő anyukák kicsi gyerek (ek) kel, Ti hogyan kapcsolódtok ki?

Figyelt kérdés
Mi az ami kizökkent egy kicsit, és nem érzitek tőle egyformának a napokat? Vagy csak egyszerűen örömet okoz? Olvastok, neteztek, hobby?
2016. márc. 21. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Találkozom a barátaimmal. Az első egy évben pedig befejeztem egy terhesség alatt elkezdett képzést, akkor a tanulás is elég sok időmet elvette.

Illetve járok edzeni, az eléggé feltölt.

2016. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz megelégedni a percekkel, amit magamra tudok fordítani. Egy év alatt szültem a gyermekeinket (nem ikrek), így az elmúlt években elég intenzív lett az életünk.

Hiába találom meg a lehetőséget és időt(nagymama vagy bébiszitter vigyáz pár órát a gyerekekre) - sajnos nem tudok feltöltődni olvasással, pihenéssel. Természetesen közrejátszik hogy kb.3 éve nem aludtam.


Ahogy írod: olvasás, netezés, én most újra nekiálltam kis hímzésnek ahogy a gyerekek előtt csináltam - de semmire nem jut elég idő. Szeretek sütni, sütisdobozokat megtölteni. Barátnőkkel való találkozás a gyerekekről szól - rájöttünk, hogy akkor tudunk beszélgetni, ha alvásidőben felhívjuk egymást telefonon. Este férjemmel szoktunk sorozatokat nézni, ezek 20-40 percesek néha nem alszom be rajtuk.:-)

2016. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Nehéz, nincs sok kikapcsolódás. Alvásidőben szoktam olvasni, illetve filmet nézünk a férjemmel. Itthon nagyjából ennyi, meg persze netezek.

Havonta kb eljutunk a férjemmel valahova kettesben 2-3 órára, de akkor is mindig rohanni kell.

2016. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gitározom. Heti egy óra oktatónál, napi gyakorlás több részre bontva otthon... (napi 1-2 óra) szerencsére van olyan hangszigetelt helyiségünk, ahol éjjel is gyakorolhatok szükség esetén. Nekem nagyon nagy örömet és önbizalmat ad, stresszoldó, a gyerekek is szeretik.


Három kicsim van.

2016. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvasás, néha mozi, futás, terepjárózás.
2016. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor a gyerek alszik, azt az időt szigorúen csakis magamra fordítom, tehát nem akkor főzök, házimunkázom stb. Én beiratkoztam könyvtárba, és sokat olvasok, netezek, filmet nézek. Elkezdett érdekelni a sminkelés, sninktanulás. Szerintem a lényeg, hogy minden nap legyen "én idő", amit saját magadban töltesz, vagy a pároddal. Tök mindegy, hogy mi, csak egyedül. :)
2016. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is akkor van az én pihenőm, ha a kislányom is alszik. Leteszem ebéd után, általában alszik másfél órát, addig én sorozatokat nézek, körmöt vagy hajat festek.

Este egy jó fürdő, és filmnézés.

El szoktam járni kozmetikába, illetve szoláriumba, addig nagyinál van, de ezek csak egy órácskák, nem sok, de feltöltödni bármennyi elég valóban.

A párom külföldön dolgozik, igy legtöbbször kettecskén vagyunk a kislányommal, igy pláne nem egyszerű, de hozzá lehet szokni. Ha a párom itthon van, akkor megyek vásárolgatni, akár fél napot is - ők elvannak együtt addig. :)

2016. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Heti 3x futni járok! Két gyerekem van, a Nagy már ovis, a Kicsi 5 hónapos múlt. A futás közben ugye "egyedül" vagyok. Engem ez kapcsol ki, ilyenkor gondolok át nyugalomban mindent.

Egyébként van egy barátnőm, akivel minden héten találkozunk, de oda természetesen viszem a Kicsit is magammal. Hétvégente meg a családdal szinte állandóan megyünk valahova. Játszóház, utána étterem, vagy pancsolás.

2016. márc. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!