Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok ajanlani megbizható...

Tudnátok ajanlani megbizható lázmerot, mert mar felrobbanok a méregtől?

Figyelt kérdés

Van itthon két digitális lazmeronk, két fülhőmérő, illetve homlok hőmérők egyben. Ahány, annyi felet mer.

A lanyomat hazaküldték az ovibol, mert rosszul érezte magát, hoemelkedest mertem neki, 37 körül volt minden mérés, 5-10 tized fok eltéréssel. Elvittem orvoshoz, ugy hogy á nincs laza csak hoemelkedes, erre az orvos 39-et mért neki. Es ez mar másodszor fordul elő.

Tudnátok ajanlani olyat ami megbizható es bevált? Ár sem számít, csak jól merjen végre.


2016. ápr. 7. 17:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy tényleg azok a fajták a jobbak.

A mienk ilyen, de ez nem bocsájt ki látható fényt:

[link]


Az orvose lehet hogy nagyon professzionális, ezért kerül ennyibe. Olyan alakja volt mint egy pisztoly.

2016. ápr. 8. 08:39
 12/17 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám nekem is, de én feladtam, a kezemmel mérek lázat, és főleg a közérzete alapján adok lázcsillapítót. szerencsére ritkán lázas.
2016. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A fogalmam sincs miert szarra pontozott 4-es vagyok:

A geratherm se er egy kalap sohajtasnyit se. Teszteltuk azt is az omron gentle temp infras es a rugalmas veguek mellett, a higanyossal osszehasonlitva, nem megbizhato.

Akinek csak annyi kell hogy a 37-hez vagy a 40-hez van kozelebb a gyerek, annak jo lehet.

Nekunk miutan 3 hetet voltunk korhazban komplikalt lazgorccsel, nem eleg jo (folyamatos lazcsillapitas + fizikalis hutes mellett lett gorcs es nem mult el magatol, 6 mentos volt kint, 3 oraba tellett mire szallithato lett).

2016. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó. A kérdező tapasztalatot kért, mindenki azt írta le indulatok nélkül. Nem értem, te miért írsz ilyen stílusban, arról, hogy a gyereked ilyen egészségügyi gondokkal küzd, nem mi tehetünk. Nekem tökéletesen bevált a Geratherm, még sosem tévedett és itt nem a 37-40-es megjegyzésedre gondolok. Használd a higanyost és kész, ha neked az jó.
2016. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Indulat, mert azt a pontatlan vackot reszben az itteni pozitiv "tapasztalatok" alapjan vettuk. Ha visszakeresnem, lehet pont a te dicshimnuszod volt az egyik meggyozo ero. Kar volt.

A kerdezot eppen ezert lebeszelnem rola.

2016. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2 ezer forintos gyógyszertári van , hónaljban kell mérni,teljesen megbízható .

Márkát sajnos nem tudok,de ezek a fül,száj,homlok mérők teljesen megbízhatatlanok,kétszer nem mér ugyanannyit egyik sem egymás után ..

2016. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekunk is van kb. 8 homeronk itthon. Az egyiket mult heten kuldtem vissza. Berakom a honaljhoz, rogton csipog, s kiirja, 32 fok :( Visszakuldtem, kuldtek ujat, pedig irtam ne kuldjenek, mert az is biztos ugyanolyan lesz. DE! elolvastam az utmutatot, a csipogasnal a szajban vagy vegbelben kell merni, honaljnal 10 percet kell varni. Na ezt nem tudtam. A digitalisoknal, mindig le kell pucolni alkohollal, kulonben hulyesegeket mer. En is mar kivagyok mindegyiktol... Probald meg elolvasni a hasznalati utasitast, hatha van valami titok ;)
2016. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!